nv.ua

Козаченко: Насіров повністю зберіг інструментарій Міністерства доходів і зборів часів Януковича

Жодних прозорих дій за головування Насірова, які б давали можливість існувати бізнесу, не відбулося

Відстороненим головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим було повністю збережено інструментарій Міністерства доходів і зборів часів Януковича. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявила екс-голова департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко.

"Коли у 2015 році Кабмін доручив Мін'юсту провести перевірку, виявилося – а тоді вже Насіров очолював ДФС –що 42% керівного складу ДФС – це особи, які обіймали ті самі посади за часів Клименка. Тобто 15% областей і митниць так само – це люди, які обіймали не нижчі посади за часів Клименка-Януковича", – сказала вона.

Козаченко зауважила: "Тобто хто б не прийшов, зберігаються старі інструменти. Ця вся піраміда і вертикаль повністю була збережена Насіровим. Жодних прозорих дій, які б давали можливість існувати бізнесу, не відбулося".

Детальніше дивіться у відео:

Як інформував 5.UA, 6 березня під час слухання справи щодо обрання запобіжного заходу чільнику ДФС Роману Насірову, до поліції надійшло повідомлення про "мінування". З будівлі суду терміново евакуювали всіх присутніх. Невідомою залишалася лише доля самого Насірова. 

Крім того, раніше на засіданні був допитаний свідок – науковий співробітник Інституту кардіології Максим Соколов. Саме він очолював комісію, яка мала визначити, чи хворий Роман Насіров, чи може він брати учать у судовому засіданні. А от адвокати Насірова вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС.

Попередній матеріал
Позов України в Гаазькому трибуналі: гучні заяви, доводи Києва, думки експертів – сюжет
Наступний матеріал
Арт-терапія для найуразливіших: як у Вінниці літні переселенці здобувають віру в майбутнє

Кабмін визначився із виконувачем обов'язків чільника ДФС

Насіров: "Те, що у мене інфаркт, я не говорив"

Суд відхилив клопотання про відвід судді, який обирає запобіжний захід Насірову