Суд у справі Насірова
Суд у справі Насірова 5 канал

"Ще й громадянин Ізраїлю": прокурори САП заявили про потрійне громадянство Насірова

Наразі надано відомості про громадянство Великої Британії, України та Угорщини

У Солом'янському райсуді, де 6 березня проходить обрання запобіжного заходу відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, вибухівки не знайшли, тобто інформація про нібито замінування не підтвердилася, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій.

 

Як стало відомо, до суду прибули автомобілі вибухової служби та пожежні, а також зайшли кінологи з собакою. За півгодини після появи інформації про "мінування будівлі" всіх присутніх запустили до судової зали. Відповідну інформацію підтверджує і прес-служба НАБУ. "Кінологи не знайшли вибухівки у будівлі Солом'янського райсуду. Засідання може продовжуватися", – йдеться в повідомленні відомства.

Саме засідання поновилось о 18:45 з повідомлення прокурора САП про те, що Роман Насіров має окрім громадянства України, громадянство Великої Британії та Угорщини. Це офіційно підтверджено Посольством Великої Британії в Україні. Відповідні документи вже передані до суду.

Антикорупційні прокурори наголошують, що наявність у Насірова громадянства інших країн цілком може стати для нього можливістю для втечі від українського правосуддя.

"Офіційно отримано свідчення, що в Романа Насірова є ще одне громадянство. Він є громадянином Великої Британії. Також він є громадянином Угорщини. Це є важливим, безперечно, для розгляду клопотання про обрання запобіжного документу, оскільки тут можна говорити про ризик (втечі підозрюваного)", – заявив прокурор САП.

Сам Роман Насіров на такі заяви прокурорів пожартував, нібито він ще є "громадянином Ізраїлю та Азербайджану".

Натомість, адвокати Насірова, вочевидь, були не готові до такого розвитку подій. Вони заявили, що відповідна інформація надана для затягування часу, а для того щоб перевірити інформацію про громадянство, потрібен додатковий час. Вони прагли розгляду клопотання по суті, чого і вимагали від суду.

Як інформував 5.UA, 6 березня під час слухання справи щодо обрання запобіжного заходу чільнику ДФС Роману Насірову до поліції надійшло повідомлення про "мінування". З будівлі суду терміново евакуювали всіх присутніх. Невідомою залишалася лише доля самого Насірова.

Крім того, раніше на засіданні був допитаний свідок – науковий співробітник Інституту кардіології Максим Соколов. Саме він очолював комісію, яка мала визначити, чи хворий Роман Насіров, чи може він брати учать у судовому засіданні.

А от адвокати Насірова вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС.

Попередній матеріал
Дніпровський Центральний міст відремонтує компанія соратника Садового
Наступний матеріал
У ГПУ заявили про блокування коштів Януковича-молодшого одразу після зняття з них арешту Печерським судом
Loading...

Насіров не поїде із зали суду до СІЗО – Transparency International

Насірову відмовили у проведенні судмедекспертизи, біля суду помічена його приватна охорона

Справа Насірова: В суді адвокати вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС