5 канал

Справа Насірова: В суді адвокати вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС

Захисники Насірова стверджують, що підозру було вручено тоді, коли посадовець перебував під наркозом

У Солом'янському райсуді Києва продовжують обирати запобіжний захід тимчасово відстороненому чільнику ДФС Роману Насірову. Близько 16:00 у суді завершилася технічна перерва, під час якої вирішувалося питання про те, як переглядати відеозапис вручення підозри Насірову. Про це розповідає кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Як стало відомо, відеозапис попросили переглянути адвокати Романа Насірова. Вони стверджують, що підозра була вручена з порушеннями, адже їх підзахисний на той момент перебував під наркозом. У суді адвокати зачитали діагноз, поставлений лікарями на той момент Роману Насірову.

"Він перебуває у медикаментозному сні. Йому було поставлено діагноз – дану інформацію я розголошую з дозволу нашого клієнта – гострий коронарний синдром… 2-го ступеня ризику. Гіпертонічний криз за кардіограмою", – зазначив адвокат Насірова.

"Враховуючи те, що наш клієнт перебував під наркозом, отримати таку згоду ми не могли, і ми були свідками того, в який спосіб детективи НАБУ о 23:50 вручали підозру, яка була складена на 28 аркушах", – додає адвокат Олександр Лисак.

Зазначимо, що запис із врученням підозри Насірову належить САП. У відомстві запевняють, що підозра була вручена згідно вимог законодавства і вони не помітили, що Роман Насіров перебуває під наркозом. "Як вручається підозра, ми знаємо. Це прописано у КПК", – наголосив прокурор САП Андрій Перов.

Нині засідання у справі триває. Біля будівлі суду і в судовій залі продовжують залишатися активісти та депутати. Вони вважають, що Роман Насіров спробує скористатися черговою перервою в суді і залишити будівлю суду.

Нагадаємо, сам Насіров раніше заявив, що у нього був не інфаркт, а лише гіпертонічний криз.

Попередній матеріал
Зубко озвучив невідомі деталі вибуху на шахті "Степова"
Наступний матеріал
Українці отримали $200 тис. на кулон, що трансформує голос у текст – відео
Loading...

Насірову відмовили у проведенні судмедекспертизи, біля суду помічена його приватна охорона

Насіров: "Те, що у мене інфаркт, я не говорив"

Суд з обрання запобіжного заходу Насірову: подробиці перебігу