Шахта "Степова"
Шахта "Степова" 5 канал

Зубко озвучив невідомі деталі вибуху на шахті "Степова"

Вибух на шахті стався під час ремонту, заявив віце-прем'єр-міністр

На час аварії на шахті "Степова" на Львівщині велися роботи не з видобутку вугілля, а ремонтні роботи. Про це розповів віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами засідання урядової комісії з розслідування причин аварії на шахті, повідомляє "Укрінформ".

"У той момент о 12:37, коли відбулася аварія на шахті і стався вибух, проводилися ремонтні роботи. Видобутку ніякого не велося", – сказав Зубко, спростовуючи інформацію, що до вибуху на "Степовій" призвело збільшення видобутку вугілля.

Крім того, за словами урядовця, протягом останніх кількох років, обсяг видобутого вугілля на шахті впав з 2,5 млн тонн до 500 тисяч.

Зубко також повідомив, що рятувальники та експерти наразі не можуть дістатися місця вибуху на шахті "Степова" на Львівщині через високий вміст метану в повітрі й загрози нових обвалів.

Також урядовець заявив, що Фонд соцстрахування додатково виділить сім'ям загиблих гірників по 160 тисяч гривень.

"Додатково Фонд соціального страхування вже провів розрахунки щодо виплати всім сім'ям загиблих. Це в розмірі 160 тисяч безпосередньо на сім'ю. Плюс 33 тис. грн – те, що стосується утриманців, тому що є багато дітей у сім'ях загиблих", – сказав Зубко.

Як повідомляв 5.UA, 2 березня на шахті "Степова" ВАТ "Львіввугілля" у села Глухів Сокальського району Львівської області на глибині 550 метрів внаслідок вибуху сталося обвалення гірської породи. За інформацією Нацполіції та прокуратури, 8 гірників загинули, 21 шахтар був госпіталізований. 3 березня уряд ухвалив рішення про створення спеціальної Комісії з розслідування причин аварії на шахті "Степова". Її очолив Геннадій Зубко.

Попередній матеріал
Акція з вимогою припинити торгівельну блокаду Донбасу – трансляція завершена
Наступний матеріал
Справа Насірова: В суді адвокати вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС
Loading...

Нові подробиці про вибух на шахті "Степова": кількість постраждалих гірників зросла

Вибух на шахті "Степова": що побачив Гройсман на місці трагедії

Вибух метану на шахті "Степова": серед загиблих 19-річний гірник