Вибух метану на шахті "Степова"
Вибух метану на шахті "Степова" 5 канал

Нові подробиці про вибух на шахті "Степова": кількість постраждалих гірників зросла

Напередодні від спалаху метану у шахті загинули вісім гірників: наймолодшому з них було 19 років

В Україні сьогодні жалоба. Вшановують пам'ять гірників, що загинули напередодні у шахті "Степова" на Львівщині. Опівдні їхню пам'ять вшанують хвилиною мовчання, нагадує "5 канал".

Зазначимо, що за оновленою інформацією, внаслідок спалаху метану постраждав 21 гірник. З них 19 найважчих упродовж ночі з Червоноградської міської лікарні перевезли до Львівського опікового центру. Медики запевнили, що загрози їхньому життю немає.

Так, у постраждалих - до 35% опіків тіла. Обпечені дихальні шляхи, обличчя та руки. До транспортування потерпілих задіяли 15 карет швидкої та 40 лікарів медицини катастроф.

Попередня причина спалаху метану – не спрацювали датчики, які мали би повідомити про перенасичення газу. Раніше повідомлялося, що працівники перебували під обвалами. Насправді, обвалу не було, лише спалах метану.

Нагадаємо, 2 березня о 12:46 Глухові на Львівщині на шахті №10 "Степова" стався вибух. Уже точно підтверджено, що серед загиблих – 8 гірників: наймолодшому з них 19 років, найстаршому – 42.

У зв'язку з інцидентом, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив створити Державну комісію на рівні Кабміну для з'ясування причин трагедії.

Попередній матеріал
У Конгрес США внесений законопроект про надання Україні коштів на летальну зброю
Наступний матеріал
Тепловізори, оптика, "Віра": що доставили в Авдіївську "промку" волонтери цього разу
Loading...