slovoidilo.ua

Холодницький: Адвокати Насірова затягують судовий розгляд

У тому, що адвокати Романа Насірова намагаються затягнути судовий розгляд переконаний керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький

Назар Холодницький приїхав до Солом'янського райсуду столиці, де мають обирати Насірову запобіжний захід.

"Оголосила сторона захисту відвід. Класична схема – будемо відводити всіх і вся, щоб відтягувати час і Солом'янський суд зараз не може забезпечити наявність суді, який би розглянув цей відвід", - зазначив Холодницький.

На питання журналістів, чому не можуть признасити суддю, від відповів: "Коментується тим, що є рішення зборів суддів, ще трирічної давнини це рішення, про те, що вона не має впливу, вона лише голова суду – перша серед рівних і не може впливати на призначення і виділення тих суддів".

4 березня Насірова вивезли зі столичної лікарні "Феофанія" в супроводі співробітників Національного антикорупційного бюро та доставили в Інститут кардіології імені Стражеска.

У НАБУ повідомили, що чиновника перевезли до іншої медичної установи, щоб встановити об'єктивний стан його здоров'я.

Зазначимо, увечері 2 березня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України на виконання доручення прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили повідомлення про підозру Роману Насірову. Його підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Слідство вважає, що Насіров протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата України Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест" , ТОВ "Надра Геоцентр". Протягом зазначеного періоду Насіров самостійно прийняв незаконні рішення про розстрочення грошових зобов'язань зазначених підприємств, які не мали на це законних підстав і не надали належні для цього документи.

Попередній матеріал
У Міноборони назвали основні гарячі ділянки фронту та втрати української армії
Наступний матеріал
Поранених бійців АТО доправили у Львівський військовий шпиталь
Loading...