5 канал

Насірову відмовили у проведенні судмедекспертизи, біля суду помічена його приватна охорона

Захист у суді подав інформацію щодо автобіографії, характеристики Насірова, а також його декларацію

Суд відмовив захисту усуненому на час розслідування голові Державної фіскальної служби Роману Насірову у проведенні судово-медичної експертизи, щоб визначити стан здоров'я підозрюваного. Йому продовжують обирати запобіжний захід у Солом'янському райсуді Києва. Кореспондент "5 каналу" Юлія Божко розповіла, як аргументував суд відмову у клопотанні та як відреагував захист на це рішення.

"Суд відхилив прохання щодо проведення медичної експертизи у зв'язку з тим, що напередодні, а саме вчора, прокурори САП вже подавали висновок щодо стану здоров'я Насірова. У цьому висновку йшлося, що він може продовжувати лікування амбулаторно, тож це дозволяє йому бути присутнім у залі", – повідомила журналіст "5 каналу" о 15:00 6 березня.

Наразі засідання триває, захист подав інформацію щодо автобіографії, характеристики Насірова, а також його декларацію. Медична тема сьогодні повторюється – адвокати Насірова наполягають, що їх підзахисному необхідно повернутися до стаціонару, де він за документацією має досі перебувати. Також наполягали, щоб до нього викликали лікаря для перевірки стану здоров'я.

Знімальній групі "5 каналу" вдалося поспілкуватися з одним з активістів під судом. Присутні зазначають, що помітили вже кілька людей з приватної охорони Насірова, і не виключають, що підозрюваний може скористатися перервою у суді і залишити будівлю.

Нагадаємо, Насіров заявив, що у нього був не інфаркт, а лише гіпертонічний криз.

Попередній матеріал
Речник Міноборони: Ситуація на Світлодарській дузі знову загострилася
Наступний матеріал
Акція з вимогою припинити торгівельну блокаду Донбасу – трансляція завершена
Loading...

Суд відхилив клопотання про відвід судді, який обирає запобіжний захід Насірову

Насіров має намір залишатися в Солом’янському районному суді Києва до розгляду справи – заява

"Великий гіпертонічний криз" – Насіров розповів про стан свого здоров'я