Центральний міст у Дніпрі
Центральний міст у Дніпрі Яндекс карти

Дніпровський Центральний міст відремонтує компанія соратника Садового

  Компанія "Завод Майстер-профі", що належить батькові секретаря Дніпровської міської ради, лідера міської організації партії "Самопоміч" В'ячеслава Мішалова, освоїть 177,7 млн грн, виділені на капітальний ремонт Центрального мосту з міського бюджету

  Компанія "Завод Майстер-профі", що належить батькові секретаря Дніпровської міської ради, лідера міської організації партії "Самопоміч" В'ячеслава Мішалова, освоїть 177,7 млн грн, виділені на капітальний ремонт Центрального мосту з міського бюджету. Про це повідомлють "Українські Новини" з посиланням на статтю "У Садового розіграли "золоту акцію" в Дніпрі", опубліковану у виданні "Деловая столица".

  За даними видання, відповідне рішення було прийнято Дніпровською міськрадою ще в листопаді минулого року.

  "У листопаді 2016 року Мішалов-старший виграв, мабуть, найзнаковіший тендер у новітній історії Дніпра: компанія "Завод Майстер-профі" стала генпідрядником капремонту Центрального мосту (в народі – Нового мосту) за 177,7 млн грн. Тепер батька голови міськради Дмитра Мішалова називають справжнім тендерним королем міста", – йдеться в матеріалі.

  "Без двох представників "Самопомочі" в міськраді Дніпра – В'ячеслава Мішалова та голови бюджетної комісії Хмельникова – не вирішується жодне хоч трохи значиме питання про виділення бюджетних коштів", – зазначив автор.

  Видання наводить інформацію сайту "Наші гроші", згідно з якою на 20 жовтня 2016 року, за 7 місяців перебування В'ячеслава Мішалова на посаді секретаря міськради, структури його батька отримали понад 466 мільйонів бюджетних коштів на будівництво та ремонт об'єктів міської інфраструктури. 177,7 мільйонів гривень на капітальний ремонт Центрального мосту в Дніпрі фірма Мішалова-старшого виграла додатково до цієї суми.

  "Тоді, коли місце головного ньюзмейкера у Дніпрі за собою забронював мер Борис Філатов, грошовими справами в місті опікуються представники "Самопомочі", – повідомляє "ДС".

  Автори матеріалу звертають увагу, що колосальні суми, які через сумнівні тендерні процедури йдуть з міського бюджету на фірми Дмитра та В'ячеслава Мішалових, чреваті репутаційними наслідками для лідера "Самопомочі" Андрія Садового, якого слідом за "сміттєвим скандалом" цілком можуть потягнути вниз справи його політичних соратників.

  Попередній матеріал
  Позиція МЗС України в Гаазькому суді у справі щодо РФ доволі безпрограшна – юрист
  Наступний матеріал
  "Ще й громадянин Ізраїлю": прокурори САП заявили про потрійне громадянство Насірова
  Теги: