youtube.com/Радіо Свобода

Будівлю суду у справі Насірова знов "замінували": найсвіжіша інформація з місця подій

Наразі невідомо, чи виведений з будівлі сам підозрюваний

Приміщення Солом'янського райсуду столиці, де обирають запобіжний захід чільнику ДФС Роману Насірову, начебто замінували. Принаймні, інформація про це надійшла до поліції.

Наразі біля будівлі суду дуже людно, оскільки через інформацію про ймовірне замінування усіх присутніх було евакуйовано. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" з місця подій.

У приміщення суду увійшли поліцейські Шевченківського відділку разом із собаками. Станом на 18:00 правоохоронці обстежують будівлю суду. Тут також чекають на вибухотехніків. За попередніми підрахунками, обстеження будівлі триватиме близько години.

Наразі незрозуміло, чи евакуювали з будівлі самого підозрюваного – Романа Насірова, оскільки його адвокати полишили будівлю, а правоохоронці на запитання про евакуацію Насірова відповідають, що про це краще питати детективів НАБУ. Тому наразі місцезнаходження Насірова невідомо.

Втім, стало відомо, що під час засідання самому Романові Насірову поставили кілька запитань, зокрема про те, чи не катували його. Ось що відповів відсторонений чільник ДФС на таке запитання суду. "Я дійсно вважаю насильством те, що вони унеможливили отримання медичної допомоги для мене, чим саме підставили під великий ризик моє здоров'я, а, може, навіть і життя. Вони доставили мене до Інституту Стражеско, і моє перше питання було – з якого дозволу мені роблять якісь маніпуляції. Мені вкалували в руку щось. Для мене це було просто незрозумілим", – сказав Насіров.

Також на прохання прокурора був допитаний свідок – науковий співробітник Інституту кардіології Максим Соколов. Саме він очолював комісію, яка мала визначити, чи хворий Роман Насіров, чи може він брати учать у судовому засіданні.

За словами Соколова, "був цілком позитивний контакт із пацієнтом". Взяті у чільника ДФС аналізи засвідчили, що з ним трапився гіпертонічний криз. Зазначимо, що це хвороба, на яку "недужає 12 мільйонів українців, і багато з них при цьому можуть ходити на роботу". 

"На гіпертонічну хворобу в нашій країні страждають 12 мільйонів людей. 20% викликів карет швидкої протягом року – це хворі на гіпертонічний криз. Менш з тим, частина з них працює, частина – виконує свої функції", – стверджує Соколов.

"5 канал" стежить з ситуацією. Інформація оновлюється...

Нагадаємо, 6 березня у Солом'янському райсуді Києва продовжують обирати запобіжний захід тимчасово відстороненому чільнику ДФС Роману Насірову. Сьогодні в суді адвокати вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС.

Попередній матеріал
Насіров не поїде із зали суду до СІЗО – Transparency International
Наступний матеріал
"Пригоди податківця": Історія із ковдрою в клітинку, протистоянням НАБУ і вахтером Феофанії
Loading...

Справа Насірова: В суді адвокати вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС

Насірову відмовили у проведенні судмедекспертизи, біля суду помічена його приватна охорона

Суд з обрання запобіжного заходу Насірову: подробиці перебігу