Білоруський гурт NAVIDAD
Білоруський гурт NAVIDAD 5.ua

Конкурс "Євробачення-2017": хто поїде від Білорусі

У Білорусі визначились з учасником "Євробачення-2017" в Україні

Білоруський гурт NAVIBAND розповів у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" про підготовку до Євробачення, та кого бачать переможцем від України.

"У нас все у процесі, ми готуємось, думаємо над номером, режисером, над тим як все буде відбуватися, у нас склалась команда, у нас все на позитивному рівні і чекаємо на вашого конкурсанта, який визначиться завтра", – розповів музикант гурту NAVIBAND, учасник конкурсу "Євробачення-2017" Артем Лук’яненко.

"Мені здається, що це так класно, що у вас є такий великий вибір кандидатів, тому що в нас були лише 13 конкурсантів. Нам сподобалась організація відбору в Україні. Ми вболіваємо за гурт O.Torvald і "Сальто назад", які вийшли у фінал", – розказала музикант гурту NAVIBAND, учасник конкурсу "Євробачення-2017" Ксенія Жук.

Учасники гурту NAVIBAND розповіли про смисл своєї пісні і сподіваються на підтримку українців.

"Пісня наша про широти, любов рідної землі, і це бажання розказати всьому світу. Для нас вельми велично і символічно, що конкурс Євробачення відбувається в Києві. По-перше, тому що нас приїдуть підтримувати наші друзі, рідні і близькі, по-друге, білоруська мова прозвучить на українській землі – це вельми символічно для нас. Ми сподіваємось, що українці зрозуміють про що ми співаємо і також нас підтримають", – додав учасник гурту.

Попередній матеріал
Серед "управлінців "ДНР" шириться інформація про усунення з посади Захарченка – ІС
Наступний матеріал
"Відсвяткували": п'яні російські найманці обстріляли власні позиції – є вбиті
Loading...

Гройсман особисто перевірив, як іде підготовка до Євробачення-2017

Євробачення-2017: чи готовий Київ прийняти рекордну кількість країн-учасників

Євробачення-2017: 43 країни підтвердили свою участь, серед них і Росія