bykvu.com

Євробачення-2017: чи готовий Київ прийняти рекордну кількість країн-учасників

43 країни змагатимуться за перемогу на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017, що проходитиме у столиці України. Так багато конкурсантів за всю історію шоу було лише двічі – у 2008 і 2011 роках

"Я розумію, що глядачів цікавить, коли відбудеться Євробачення у країні. Можу сказати, що це 9 і 12 – це два півфінали та 14 травня – фінал. Церемонія відкриття – червона доріжка – буде 7 травня", – про це в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін.

"Ми розглядаємо можливість церемонії відкриття у Маріїнському палаці. Зараз, наскільки мені відомо, вирішується питання з фінансуванням завершення реконструкції Маріїнського палацу, і якщо компанія, яка реконструює, і держава Україна забезпечать фінансування, наскільки мені відомо, воно вже забезпечено, тобто, на тому тижні Кабмін виділив кошти у розмірі 60 млн гривень на завершення реконструкції, то країна побачить красиве Євробачення в реставрованому Маріїнському палаці", – сказав Харебін.

Безпека була і є питанням номер один при проведенні такого масштабного пісенного конкурсу як Євробачення, наголосив Олександр Харебін.

"Можу запевнити країну, можу запевнити наших глядачів, що Євробачення-2017 року стане самим масовим – фактично 43 країни, у Стокгольмі цього року було 42 країни, приїдуть до нас. Це успіх. Нікого не налякала війна, не тому, що про неї не знають, про неї всі знають. Ключові питання від глав делегацій від Європейської мовної спілки – це безпека. Як держава Україна забезпечить безпеку глядачів, безпеку конкурсантів, безпеку в місті. І на ці питання наша інспекція, безпековий департамент Європейської мовної спілки отримав всю інформацію, яка буде доопрацьовуватися і вже ближче до події буде максимально прозорою для всіх – безпека в Києві буде забезпечена", – запевнив він.

Нагадаємо, 43 країни підтвердили свою участь у Євробаченні-2017, серед них і Росія.

Попередній матеріал
ВР ухвалила за основу законопроект щодо запобігання домашнього насильства
Наступний матеріал
Киянам з неповіреними лічильниками води додадуть у платіжки по 3-7 кубів на особу
Loading...

ONUKA пояснила, чому не братиме участь у Євробаченні

Євробачення-2017: Стало відомо, коли Україна обере свого представника