Лічильники
Лічильники fakty.ictv.ua

Киянам з неповіреними лічильниками води додадуть у платіжки по 3-7 кубів на особу

  Лічильники води треба повіряти кожні 3-4 роки

  ПАТ "Київводоканал" почав переводити споживачів із неповіреними чи непридатними лічильниками води на загальні розрахунки. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

  Відзначається, що майже тисяча киян отримали повідомлення про непридатність їхніх приладів обліку за результатами державної повірки. "Київводоканал" просив таких абонентів замінити ці лічильники на нові. Однак під час перевірки виявив, що близько 50 мешканців проігнорували звернення та продовжують користуватися "старими" приладами обліку.

  "Керуючись нормами чинного законодавства, таких споживачів переведено на розрахунки за показаннями загальнобудинкового лічильника, а в разі його відсутності – за нормами водоспоживання", – йдеться в повідомленні.

  Наголошується, що "Київводоканал" продовжуватиме перевірки. "Повірений лічильник – запорука розрахунків винятково за спожиті обсяги. Заявку на безкоштовну повірку можна оформити за номером контактного центру (044) 202-02-02, на сайті vodokanal.kiev.ua (кнопка "Лічильники"), або у найближчій точці Центру комунального сервісу. Зареєстроване звернення – гарантія того, що споживач не буде переведений на загальні розрахунки", – йдеться в повідомленні.

  Перевірити лічильник обіцяють упродовж 30 днів у порядку черговості. Як відомо, згідно з законом "Про метрологію та метрологічну діяльність", лічильники води треба повіряти кожні 3-4 роки (залежно від виду лічильника).

  Один лічильник може втримати не більше трьох повірок, оскільки гарантований виробником термін експлуатації лічильника становить від 10 до 12 років.

  Відповідно до розпорядження КМДА № 579 від 16 червня 2015 року, норми споживання холодної води становлять від 3 до 7,5 кубічних метрів на 1 особу залежно від типу помешкання.

  Як повідомляв 5.ua, 18 жовтня 2016 року нардеп розповіла про переваги встановлення лічильника води і тепла в будинку.

  Попередній матеріал
  Євробачення-2017: чи готовий Київ прийняти рекордну кількість країн-учасників
  Наступний матеріал
  Мітинг "обурених вкладників" знову дістався НБУ: хто і скільки отримає за протест
  Теги:

  Зубко: За минулий рік встановлено 30% лічильників – стільки ж було зроблено за період незалежності

  В 2017 році ми повинні закінчити встановлення будинкових лічильників – Зубко

  КМДА обіцяє киянам встановити лічильники тепла до 15 жовтня

  Цього року мільйон домогосподарств мають обладнати лічильниками на газ – Гройсман

  Норму споживання газу населенням без лічильника скорочено - постанова

  В мережі запустили онлайн-лічильник незалежності України від російського газу