Ведучі Євробачення
Ведучі Євробачення фото UA:Перший

Обрано ведучих Євробачення: Уперше в історії шоу вестимуть троє чоловіків

До трійки ведучих "Євробачення-2017" увійшли Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко

Уперше в історії міжнародного пісенного конкурсу Євробачення шоу вестимуть троє чоловіків – Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко. Таку команду ведучих Євробачення-2017 обрали шляхом складного кількаетапного конкурсу, повідомляє прес-служба НТКУ.

"Україна стане першою країною, де ведучими працюватимуть троє хлопців. Тімура Мірошниченка не треба представляти. Його добре знає не лише українська, але й європейська публіка. Олександр Скічко та Володимир Остапчук – дотепні та професійні ведучі, за плечима яких сотні ефірів та заходів. Тому я з впевненістю можу сказати – концерти Євробачення-2017 будуть несподіваними, цікавими та запам'ятаються глядачам надовго", – так прокоментував обрання нової команди заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак.

Як стало відомо, під час проведеного відбору конкурсантів претенденти, окрім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, мали продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість, артистизм та різноманітні таланти.

Тож, трійка переможців.

  1. Тімур Мірошниченко – експерт Євробачення, ведучий UA:Перший. Коментує міжнародний пісенний конкурс з 2011 року, вів Дитяче Євробачення в Києві у 2009 та 2013 роках. Йому випала роль бути ведучим грін-рума, де виконавці чекатимуть на результати конкурсу. Мірошніченко показуватиме глядачам емоції учасників та напруження від очікування.

"Євробачення для мене – це набагато більше, ніж просто шоу. Це значна частина мого життя! Це моя міжнародна родина", – каже сам Мірошниченко.

Тімур Мірошниченко
Тімур Мірошниченкофото із соцмереж

2. Володимир Остапчук має багаторічний досвід ведення шоу та прямих ефірів. Свою участь у шоу коментує так: "Я схвильований, що отримав можливість вести такий великий захід. Це серйозний шмат роботи, але я впевнений, що це буде дуже весело".

Володимир Остапчук
Володимир Остапчукфото із соцмереж

3. Олександр Скічко – пародист і професійний співак. Дізнавшись про свою перемогу у конкурсі, він зазначив, що для нього вести Євробачення в Україні – це велика честь і серйозний виклик.

Олександр Скічко
Олександр Скічкофото із соцмереж

Остапчук та Скічко вестимуть усі шоу пісенного конкурсу: репетиції, півфінали та фінал. Окрім цього, організаційний комітет активно залучатиме ведучих до підготовки Євробачення-2017.

"Ми не ставили за мету шукати таку комбінацію ведучих, але коли побачили їхні таланти, вирішили, що було б чудово, аби троє хлопців вели шоу. Олександр, Володимир та Тімур сповнені ентузіазму і ми вже почали працювати над підготовкою до проведення пісенного конкурсу", - заявив шоу-продюсер Євробачення-2017 Стюарт Барлоу.

Нагадаємо, 25 лютого Україна дізналася, хто представлятиме державу на "Євробаченні-2017".

Попередній матеріал
Київський дизайнер створив схему всього муніципального транспорту столиці
Наступний матеріал
Рада ЄС ухвалила безвізовий режим для Грузії
Loading...

На Євробачення продали майже 15 тисяч квитків: більше 50% придбали українці – Кириленко

Україна дізналася, хто представлятиме державу на "Євробаченні-2017"

Село у центрі Києва та величезні екрани: чого чекати від тижня Євробачення-2017