Фінал відбору на Євробачення в Україні
Фінал відбору на Євробачення в Україні get.google.com

Євробачення-2017: Більше 30 країн обрали своїх представників

  Конкурсні пісні майже всіх учасників можна знайти на сайті Eurovision.tv або на офіційному YouTube-каналі конкурсу

  34 країни-учасниці Євробачення-2017 визначились зі співаками, що представлятимуть їх на на цьогорічному пісенному конкурсі в Києві. Про це інформує НТКУ.

  Як стало відомо, вже відомо представників від Австрії, Азербайджану, Албанії, Бельгії, Білорусі, Великої Британії, Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Італії, Ірландії, Іспанії, Кіпру, Мальти, Македонії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Угорщини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Чорногорії, Швейцарії, Данії, Естонії, Латвії, Молдови, Португалії, Румунії, Сербії, Словенії та України на конкурсі Євробачення-2017.

  У понеділок, 6 березня, відбудеться фінал національного відбору в Греції. "Австралія обере свого представника днем пізніше – 7 березня. А в суботу, 11 березня, фінальні шоу нацвідбору пройдуть в Ісландії, Литві, Норвегії та Швеції", – йдеться в повідомленні.

  Зазначимо, що конкурсні пісні майже всіх учасників пісенного конкурсу можна знайти на сайті Eurovision.tv або на офіційному YouTube-каналі конкурсу. Як відомо, 25 лютого Україна дізналася, хто представлятиме державу на "Євробаченні-2017".

  Нагадаємо, 62-й конкурс Євробачення відбудеться у столиці України. Півфінали цьогорічного пісенного конкурсу пройдуть 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві. Уперше в історії  пісенного шоу Євробачення вестимуть троє чоловіків.

  Попередній матеріал
  Експерт пояснив, чому усі так "вчепилися в того Насірова"
  Наступний матеріал
  Сміттєва криза: Зі Львова не вивезли понад тисячу тонн промислових відходів
  Loading...

  Україна дізналася, хто представлятиме державу на "Євробаченні-2017"

  На Євробачення продали майже 15 тисяч квитків: більше 50% придбали українці – Кириленко

  Конкурс "Євробачення-2017": хто поїде від Білорусі