5 канал

Експерт пояснив, чому усі так "вчепилися в того Насірова"

Зі слів Солонтая, у справі Насірова громадськість побачила можливість відкриття нової сторінки України у боротьбі з корупцією

Справа відстороненого з посади голови ДФС Романа Насірова – це символ того, що в Україні до відповідальності можуть бути притягнуті топ-корупціонери. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

"Насіров – це не просто фігура, в якій немає сумніву, що це людина, яка точно має бути відсторонена, що це корупціонер, питання навіть не в тому, хоча це теж зрозуміло. А питання в тому, що в Насірові виник фактично символ того, що в Україні справді може бути боротьба з корупцією не тільки із дрібними персонами. В Насірові всі побачили можливість того, щоб відкрити нову сторінку, коли під корупційне переслідування потрапляють люди, що в ходять у топ. Насіров – це фактично перший. Тому так і вчепилися всі в того Насірова", – пояснив він.

Нагадаємо, 6 березня під час засідання суду у справі чільника ДФС прокурори САП заявили про потрійне громадянство Насірова.

Також під час слухання справи щодо обрання запобіжного заходу чільнику ДФС Роману Насірову до поліції надійшло повідомлення про "мінування". З будівлі суду терміново евакуювали всіх присутніх. Невідомою залишалася лише доля самого Насірова. Інформація про мінування не підтвердилася.

Крім того, раніше на засіданні був допитаний свідок – науковий співробітник Інституту кардіології Максим Соколов. Саме він очолював комісію, яка мала визначити, чи хворий Роман Насіров, чи може він брати учать у судовому засіданні. А от адвокати Насірова вперше озвучили діагноз, поставлений чільникові ДФС.

Попередній матеріал
"Втікали, викидаючи гроші з авто": як на Волині поліцейські-хабарники від СБУ "бігали"
Наступний матеріал
Євробачення-2017: Більше 30 країн обрали своїх представників

Насіров не поїде із зали суду до СІЗО – Transparency International

Насіров: "Те, що у мене інфаркт, я не говорив"

Суд відхилив клопотання про відвід судді, який обирає запобіжний захід Насірову