Сміття Львова
Сміття Львова 5 канал

Сміттєва криза: Зі Львова не вивезли понад тисячу тонн промислових відходів

Зі слів Садового, 257 львівських сміттєвих майданчиків є переповненими

На сьогодні понад тисячу тонн твердих промислових відходів не вивезено зі Львова. У місті переповнено більш ніж 250 майданчиків. Про це за засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП "Збиранка" заявив міський голова Львова Андрій Садовий, передає "Укрінформ".

"У місті критична ситуація з вивезенням ТВП. На сьогодні більше 1000 тонн відходів не вивезено зі Львова. 257 майданчиків є переповненими. Всі машини, які вивозять сміття за межі Львівської області, сьогодні є заблокованими. Це приблизно 50 машин по Україні. Вони банально не мають можливості рухатись на полігони. Тому ми можемо розраховувати тільки на полігони, які розташовані в межах Львівщини. Я звернувся до обласної комісії, щоб та невідкладно втрутилась у цю ситуацію, бо Львів може опинитися у великій екологічній біді", – сказав Садовий.

Зі слів міського голови Львова, "хтось" дає накази Нацполіції блокувати вантажівки із львівським сміттям по всій Україні. При цьому Садовий додав, що до роботи львівських правоохоронців у цьому плані у нього претензій немає.

Попередній матеріал
Євробачення-2017: Більше 30 країн обрали своїх представників
Наступний матеріал
Пропагандистська кібер-схема для України: хакери викрили "спецпроект" Москви
Loading...

Суд визнав протиправною бездіяльність Садового щодо вирішення "сміттєвої кризи"

Луценко назвав справжню причину масштабної пожежі сміттєзвалища на Львівщині

У Львові вивезено відходи майже з половини переповнених контейнерних майданчиків