Сміття Львова
Сміття Львова 5 канал

Смердюча проблема: Як Гройсман до Львова їздив "сміття прибирати"

Щодня у Львові утворюється понад 650 тонн відходів – кожен район міста потерпає від надмірної кількості сміття.

У Львові буде нове сміттєзвалище. Для облаштування полігону область має виділити місту 12 гектарів землі. Таке доручення дав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Львова. Міська влада має півроку, щоб облаштувати новий полігон. До цього часу сміття зі Львова вивозитимуть на місцеві полігони області, передає "5 канал". 

Допомогти Андрію Садовому в удосконаленні професійної діяльності приїхав прем'єр-міністр. Володимир Гройсман поділився власним досвідом – розповів, як вирішував таку ж проблему, коли був міським головою Вінниці: "За декілька років ми цю проблему у Вінниці вирішили. Там сучасний полігон. Там добувається сьогодні газ, виробляється електроенергія".

Облаштувати сучасний полігон Гройсман дав доручення і Садовому. Для цього місту мають передати 12 гектарів землі в Яворівському районі. На території колишніх сірчаних копалень, де земля для іншого використання вже непридатна. Прем'єр-міністр зазначив:

"Я Андрію Івановичу сказав, я можу допомагати, але я не можу управляти цим процесом. Це питання Львова, міського голови Львова, команди міської ради, депутатського корпусу при допомозі обласної адміністрації".

Нове сміттєзвалище мають облаштувати за півроку. До цього часу львівське сміття вивозитимуть на районні полігони. У мерії кажуть, вже домовилися. Головне – щоб не було суспільного спротиву.

Щодня у Львові утворюється понад 650 тонн відходів. Кожен район міста потерпає від надмірної кількості сміття. Подекуди відходи засмічують уже проїжджу частину. Натомість, міська влада обіцяє, що впродовж тижня Львів в повному обсязі очистять від сміття.

У деяких районах міста контейнерні майданчики уже почистили. Деякі ж – досі переповнені. Нагадаємо, до травня минулого року побутові відходи зі Львова вивозили на Грибовицьке сміттєзвалище. Його закрили після пожежі, внаслідок якої троє вогнеборців загинули. 

Що думають про проблему сміття та її вирішення львів'яни, дивіться у сюжеті:

Марічка Кужик, "5 канал"

Попередній матеріал
"Економічна блокада ОРДЛО": Хто, чому та з яким результатом перекрив залізницю на Луганщині
Наступний матеріал
"Краще не народитися, ніж це пережити": У Києві вшанували пам'ять жертв Голокосту
Loading...
Гройсман за дорученням Президента прибув до Львова для вирішення проблеми з вивезенням сміття

Гройсман за дорученням Президента прибув до Львова для вирішення проблеми з вивезенням сміття

Зі Львова одночасно з усіх районів почали вивозити сміття – ЛОДА

Зі Львова одночасно з усіх районів почали вивозити сміття – ЛОДА

Чиновники обіцяють, що за тиждень Львів буде без сміття

Чиновники обіцяють, що за тиждень Львів буде без сміття