підготовче засідання на Львівщині 5.ua

Підготовче засідання щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі: чого вимагали постраждалі

Адвокат потерпілих не виключає, що можливе звернення до Європейського суду

У Жовквівському районному суді на Львівщині відбулося підготовче засідання у справі трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, де торік у травні внаслідок обвалу загинули троє людей. Про це інформує "5 канал".

Зазначимо, що про підозру у цій справі раніше повідомили трьом посадовцям Комунального Підприємства "Збиранка" - директору, його заступнику та начальнику Грибовицького полігону. Від коментарів усі відмовилися.

Обвинувачені проходять за двома статтями - службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки, а також порушення вимог екологічної безпеки при експлуатації споруд, що призвела до загибелі людей.

Потерпіла сторона заявляє: є ризик, що не всі підозрювані будуть покарані, оскільки представники комунального підприємства та чиновники міської ради фігурують у різних кримінальних провадженнях.

"Cуд підтвердив, що є підстави продовжити і призначити обвинувальний досудовий розгляду, і розглядати справу по суті", - повідомив прокурор Прокуратури Львівської області Остап Сидор.

Адвокат потерпілих Дмитро Гудима зазначає: "Сьогоднішня ситуація нас одночасно влаштовує і не влаштовує. Влаштовує - тому що ми морально готові, що нам відмовлять у задоволенні цього клопотання. І, з іншого боку, - для нас така відмова у задоволенні клопотання про повернення обвинувального акту означає тільки одне. Ми свої застереження вже висловили. Які будуть наслідки - побачимо. Якщо держава не проведе належне розслідування, то ми будемо звертатися в Європейський суд".

Наступне засідання суду призначили на 1 лютого.

Нагадаємо, до травня 2016 року побутові відходи зі Львова вивозили на Грибовицький полігон. Його закрили після масштабної пожежі, внаслідок якої троє вогнеборців загинули і ще одного комунальника вважають зниклим безвісти.

Як інформував 5.ua, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог.

Попередній матеріал
За минулий рік лісу з України вивезено більше, ніж за усі роки незалежності – Бочкала
Наступний матеріал
Погоня зі стрільбою у Дніпрі: Поліція опублікувала відео затримання автокрадія
Loading...
У Львові на сесію міськради увірвалися близько 30 активістів: чого вимагали "бунтарі"

У Львові на сесію міськради увірвалися близько 30 активістів: чого вимагали "бунтарі"

Мінекології запідозрило місцевих чиновників у нелегальному бізнесі на Грибовицькому звалищі

Мінекології запідозрило місцевих чиновників у нелегальному бізнесі на Грибовицькому звалищі

Міністр екології: як трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі привернула до України увагу потенційних інвесторів

Міністр екології: як трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі привернула до України увагу потенційних інвесторів