У Львові на сесію міськради увірвалися близько 30 активістів 5 канал

У Львові на сесію міськради увірвалися близько 30 активістів: чого вимагали "бунтарі"

Причиною невдоволення стало питання утилізації львівського сміття

У Львові під час сесії міськради активісти поштовхалися з муніципальною охороною. Позачергове засідання міськради розглядало ситуацію із вивезенням сміття, повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, міський голова Львова Андрій Садовий запропонував депутатам проголосувати за побудову п'яти майданчиків в межах міста для пресування твердих побутових відходів.

"У Львові склалася критична ситуація. Станом на сьогодні більше третини майданчиків є перевантажені, сміття не вивозиться, його просто фізично нема куди вивозити", – зазначив Садовий.

Однак коли рішення про побудову спецмайданчиків ухвалили, до сесійної зали увірвалися близько 30 активістів, які не погоджувалися з тим, що сміття залишатиметься у межах міста. Власне тоді й почалася штовханина.

"Чи планується справді вивозити звідти сміття, чи планується там зберігати його, депутати жодної інформації не мають. Він протягнув своєю більшістю дане питання, громадськість є категорично проти", – прокоментував голова міської депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Ігор Телішевський.

Нагадаємо, колапс у системі утилізації сміття на Львівщині розпочався після масштабної пожежі на сміттєзвалищі у травні минулого року, коли загинули четверо людей. Полігон закрили, а львівське сміття погоджувалися переробляти у Києві та Миколаєві, але з різних причин згодом відмовилися від цього.

Попередній матеріал
Розслідування стрілянини на Житомирщині: Луценко звільнив керівника Коростенської прокуратури
Наступний матеріал
Черниш: Підприємства на окупованих територіях Донбасу сплачують податки Україні
Loading...
Міністр екології розповів, хто винен у "сміттєвих бідах" українських міст

Міністр екології розповів, хто винен у "сміттєвих бідах" українських міст

Поляки збудують у Чернігові сміттєпереробний завод

Поляки збудують у Чернігові сміттєпереробний завод

На Сумщині на території колишньої ферми виявили львівське сміття

На Сумщині на території колишньої ферми виявили львівське сміття