Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман за дорученням Президента прибув до Львова для вирішення проблеми з вивезенням сміття

Сьогодні він обговорюватиме ситуацію на Львівському полігоні твердих побутових відходів та поводження зі сміттям у Львові

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прибув 27 січня до Львова, щоб допомогти цьому місту вирішити проблему вивезення сміття. Про це інформує прес-служба уряду.

За даними прес-служби, програма його перебування передбачає "обговорення ситуації на Львівському полігоні твердих побутових відходів та поводження з твердими побутовими відходами у Львові".

Президент України Петро Порошенко 26 січня доручив уряду вжити заходів для вирішення проблеми вивезення сміття зі Львова, інформує прес-служба Президента.

"Прибирати сміття – прерогатива органів місцевого самоврядування. Але коли там неспроможні в рамках своєї компетенції вирішити цю проблему, коли власну господарчу безпорадність обгортають у політичну матерію, а безпеці містян загрожує екологічна катастрофа, необхідно допомогти городянам", – сказав Порошенко.

Міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово звертався за допомогою до інших регіонів країни, однак більшість із них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. За даними Львівської міської ради, щоденно місто продукує 650–700 тонн сміття.

Як повідомляв 5.ua, вчора, 26 січня 2017 року, зі Львова одночасно з усіх районів почали вивозити сміття

Нагадаємо, у Львові зберігається напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища після загибелі людей на ньому. 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог львівського комунального підприємства "Збиранка". Додамо, 20 червня 2016 року у Львівській області загорілось ще два сміттєзвалища. Відомо, що до серпня саме Київ приймав львівське сміття

Попередній матеріал
Тимчук: Між бойовиками "ДНР" назріває збройний конфлікт – не можуть поділити "економічні інтереси"
Наступний матеріал
Зміна вектору: Лукашенко несподівано заговорив про війну у "братній Україні"
Loading...

Семерак: "В Україні бізнес з утилізації сміття – "сірий", з нього певна група людей отримує доходи, переважно у "кеші"

Міністр екології розповів, хто винен у "сміттєвих бідах" українських міст

Поляки збудують у Чернігові сміттєпереробний завод