Економічна блокада ОРДЛО
Економічна блокада ОРДЛО 5 канал

"Економічна блокада ОРДЛО": Хто, чому та з яким результатом перекрив залізницю на Луганщині

Активісти запевняють, що блокада в Золотому – лише перший етап масштабної акції

Триває блокада залізничної гілки, що веде на тимчасово окуповану територію Луганщини. Учасники кажуть, що у них економічна блокада ОРДЛО. Мовляв, сидітимуть на рейках, допоки офіційний Київ не припинить будь-які економічні відносини з окупованими територіями. Обласне керівництво Луганщини бідкається – піар-піаром, але про наслідки блокадникам не завадило б подумати, передає "5 канал". 

Про те, що в сусідньому Золотому розпочалася блокада окремих районів Донбасу, мешканці прифронтового Оріхового на Луганщині не чули. Днями там з'явився блокпост просто на рейках. Контролюють його зо два десятки активістів – ветеранів АТО. Своє перебування в Золотому називають економічною блокадою терористів. Фактично це блокпост та перегороджений залізничний шлях.

Таким чином поки що був зупинений лише один потяг. Він стоїть на рейках у Золотому вже третю добу та блокує дорогу для інших. За оцінками самих активістів, блокада – дієва. Адже кількість ешелонів, яким не вдалося перетнути лінію розмежування, вже сягнула кількох десятків.

Активісти ж запевняють, блокада в Золотому – лише перший етап масштабної акції. Обіцяють невдовзі перекрити усі шляхи провезення вантажів на тимчасово окуповані території. Не лише залізничні, а й автомобільні. Тим часом, мешканці Золотого та сусідніх населених пунктів, зауважують, що разом із так званою "блокадою", відновилися обстріли, яких там не чули понад півроку.

Подробиці історії, а також якої думки про блокаду мають керівник Луганської ОВЦА Юрій Гарбуз та заступник голови МінТОТ Георгій Тука дивіться у сюжеті:

Попередній матеріал
Якість української зброї, яка постачається на внутрішній і зовнішній ринок, суттєво відрізняється – волонтер
Наступний матеріал
Смердюча проблема: Як Гройсман до Львова їздив "сміття прибирати"
Loading...
"Люди не чують голосу розуму": Тука розповів про можливі наслідки блокади "ЛНР/ДНР"

"Люди не чують голосу розуму": Тука розповів про можливі наслідки блокади "ЛНР/ДНР"

Бойовики "ЛНР" грабують на блокпосту місцевих жителів, залякуючи їх африканською чумою

Бойовики "ЛНР" грабують на блокпосту місцевих жителів, залякуючи їх африканською чумою

Бойовики "ЛНР" отримували пенсії 4 тисяч померлих громадян в зоні АТО

Бойовики "ЛНР" отримували пенсії 4 тисяч померлих громадян в зоні АТО