Тука
Тука radio24.ua

"Люди не чують голосу розуму": Тука розповів про можливі наслідки блокади "ЛНР/ДНР"

  За словами Георгія Туки, заблокована залізнична ділянка в Луганській області – єдина, якою здійснюється постачання вугіллям Щастинської ТЕС

  Заблокована залізнична ділянка в Луганській області – єдина, якою забезпечується вугіллям ТЕС міста Щастя. Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, повідомляє 112.ua.

  Я вважаю її (блокаду – ред.) абсолютно незаконною, недоцільною. Та гілка, яка зараз є заблокованою, це єдина гілка, якою здійснюється постачання вугіллям Щастинської ТЕС. Це єдине джерело електроенергії на території всієї Луганської області, альтернативи немає", – заявив Георгій Тука.

  Також Тука висловив переконання, що силові структури повинні втрутитися в ситуацію з блокадою, "якщо люди не чують голосу розуму і не хочуть підкорятися закону".

  Нагадаємо, що раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що ветерани АТО заявили про початок економічної блокади так званих "ДНР/ЛНР".

  Нагадаємо, що у грудні 2016 року секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що без рішення Верховного головнокомандувача торгову блокаду окупованих територій в Луганській і Донецькій областях представники добровольчих батальйонів проводити не будуть.

  Попередній матеріал
  Резолюції ПАРЄ по Україні: чому частина політикуму заговорила про "пірровість" перемоги – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  Міністр оборони розповів, скільки на сьогодні прийнято контрактників та резервістів

  Тука сказав, хто залишиться воювати на Донбасі після виведення Росією кадрових військових

  Тука розповів, за якої умови Україна зможе повернути Донбас

  Тука прокоментував ідею щодо блокади Добасу: "Це політична акція, без наслідків"