antikor.com.ua

Тука прокоментував ідею щодо блокади Добасу: "Це політична акція, без наслідків"

  За словами урядовця, серед учасників блокади не має єдиного бачення, як саме це має відбутися

  Заявлена представниками батальйонів МВС та НГУ акція з блокади окупованої частини Донбасу є політичною акцією, яка не буде мати великих наслідків. Таку думку висловив заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука, передає "112 Україна".

  Зокрема, він відзначив, що учасники блокади не мають єдиної мети та бачення своїх дій. "Я щойно спілкувався з цими людьми..., були приблизно 20 осіб. Одні визначали, що вони батальйон "Донбас", інші, що вони з батальйону "Айдар". Я побачив, що, відверто, у людей в головах повний сумбур. Немає єдиної точки зору на свої дії", - повідомив Тука.

  Він також додав: "Одні кажуть про повну блокаду, інші говорять про блокаду контрабанди. Одні кажуть, що готові співпрацювати з владою, інші кажуть, що не визнають керівництва силових відомств".

  "Я не маю жодного сумніву, що цими людьми маніпулюють, маніпулює безпосередньо колишній командир батальйону, Гришин (Семен Семенченко), і, можливо, він це робить не сам, а з допомогою однопартійців, які вже кілька місяців педалюють думку про те, що треба заблокувати окуповані території", – припустив заступник міністра.

  "Я вважаю, що це абсолютно політична акція й ніяких істотних наслідків немає", – підкреслив він.

  Як повідомляв 5.ua, раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив: "Без рішення держави ніякої блокади ОРДЛО не буде".

  Нагадаємо,  26 грудня 2016 року, добровольці заявили, що оскільки їхнього ультиматуму щодо звільнення заручників не виконано, то вони організовують блокаду окупованих територій Донбасу. Зокрема, вони обіцяють не пропускати метал, вугілля, деревину і промислові партії алкоголю і сигарет. 

  Попередній матеріал
  Україна збирається обмежити імпорт добрив з РФ
  Наступний матеріал
  В АП оцінили рішення ЄС щодо газогону OPAL

  Тука: Заяву щодо початку блокади окупованих територій Донбасу зробили не ветерани АТО

  Без рішення держави ніякої блокади ОРДЛО не буде – Турчинов