Андрій Садовий - міський голова Львова golos.dyvys.info

Суд визнав протиправною бездіяльність Садового щодо вирішення "сміттєвої кризи"

Міського голову Львова зобов'язали знайти місце для переробки сміття

У понеділок, 30 січня, Львівський апеляційний адмінсуд визнав протиправною бездіяльність міського голови Львова Андрія Садового і зобов'язав його знайти місце для переробки сміття. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

"Львівський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури та визнав протиправною бездіяльність міського голови м. Львова і виконавчого комітету Львівської міської ради у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища", – йдеться в повідомленні.

Як нагадали у відомстві, минулого року прокуратура області подавала позовну заяву до міського голови м.Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання до вчинення дій.

"Тоді Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчий комітет ЛМР припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища. Зокрема, зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів до припинення вивезення ЛКП "Збиранка" відходів на Грибовицьке сміттєзвалище", – зазначили у прокуратурі.

А сьогодні, 30 січня, постановою суду апеляційної інстанції скаргу прокуратури Львівської області задоволено повністю.

Зокрема, "визнано протиправною бездіяльність міського голови м. Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради щодо незабезпечення закриття полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового сміттєвого полігону м. Львова, будівництва на ній заводу з переробки відходів та сміттєсортувального комплексу".

Крім того, Садового зобов’язали звернутися із відповідним клопотанням в органи, до компетенції яких належить вирішення питання виділення такої земельної ділянки.

Як відомо, міський голова Львова неодноразово звертався за допомогою до інших регіонів країни, однак більшість із них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. За даними Львівської міської ради, щоденно місто продукує 650–700 тонн сміття.

Зазначимо, що у Львові понад півроку зберігається напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища після загибелі людей на ньому. 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа.

Попередній матеріал
Декомунізація: у столиці хочуть прибрати ще один пам'ятник
Наступний матеріал
Через обстріли терористів знеструмлений Авдіївський коксохім: готуються до консервації
Loading...
Гройсман за дорученням Президента прибув до Львова для вирішення проблеми з вивезенням сміття

Гройсман за дорученням Президента прибув до Львова для вирішення проблеми з вивезенням сміття

Чиновники обіцяють, що за тиждень Львів буде без сміття

Чиновники обіцяють, що за тиждень Львів буде без сміття

"Мешканці Львова не мають страждати від безпорадності чиновників" – Гройсман доручив терміново знайти рішення з утилізації сміття

"Мешканці Львова не мають страждати від безпорадності чиновників" – Гройсман доручив терміново знайти рішення з утилізації сміття