Facebook/Володимир Гройсман

"Мешканці Львова не мають страждати від безпорадності чиновників" – Гройсман доручив терміново знайти рішення з утилізації сміття

Міська влада наразі не має бачення щодо стратегії поводження з твердими побутовими відходами, сказав очільник Львівської ОДА

Прем'єр Володимир Гройсман доручив голові Львівської ОДА Олегу Синютці знайти рішення щодо покращення ситуації з Грибовицьким сміттєзвалищем. Про це за результатами наради повідомила прес-служба уряду.

Гройсман наголосив, що вирішення проблеми утилізації відходів належить до компетенції міської влади, однак уряд готовий надати необхідну підтримку.

"Я вважаю, що Львів має бути чистим. Це є зона відповідальності міського голови особисто, а також міської ради. Але ми вже бачимо не один тиждень, місяць, а напевно, і рік, що системно проблема твердих побутових відходів у такому прекрасному місті, як Львів, не вирішується", – сказав він.

"Мешканці міста Львів не повинні страждати від безгосподарності і безпорадності міських чиновників", – додав Гройсман.

Голова уряду наголосив, що у міському бюджеті Львова є достатньо грошей для урегулювання проблеми. За його словами, у 2017 році бюджет розвитку міста складе 1 млрд 800 млн грн.

"З такими грошима не вирішувати проблему, я вважаю, є просто неприпустимо", – підкреслив Гройсман.

У свою чергу Синютка зауважив, що міська влада не має бачення щодо стратегії поводження з твердими побутовими відходами.

За результатами зустрічі прем'єр доручив голові Львівської ОДА провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої знайти рішення щодо забезпечення покращення ситуації.

Як повідомляв 5.ua, міністр екології розповів, хто винен у "сміттєвих бідах" українських міст

Нагадаємо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог львівського комунального підприємства "Збиранка". Нагадаємо, 20 червня 2016 року у Львівській області загорілось ще два сміттєзвалища. Відомо, що до серпня саме Київ приймав львівське сміття

Попередній матеріал
Для перехоплення російських військових літаків Японія терміново піднімала у повітря винищувачі
Наступний матеріал
Індія переміряє висоту Евересту
Loading...

На Канівщині за ніч поле перетворилось на смітник

В ГПУ розповіли про результати розслідування щодо посадових осіб Грибовицього сміттєзвалища

На Сумщині поліція затримала перевізників, які намагалися ввезти 100 тонн сміття