Facebook/Володимир Гройсман

"Мешканці Львова не мають страждати від безпорадності чиновників" – Гройсман доручив терміново знайти рішення з утилізації сміття

Міська влада наразі не має бачення щодо стратегії поводження з твердими побутовими відходами, сказав очільник Львівської ОДА

Прем'єр Володимир Гройсман доручив голові Львівської ОДА Олегу Синютці знайти рішення щодо покращення ситуації з Грибовицьким сміттєзвалищем. Про це за результатами наради повідомила прес-служба уряду.

Гройсман наголосив, що вирішення проблеми утилізації відходів належить до компетенції міської влади, однак уряд готовий надати необхідну підтримку.

"Я вважаю, що Львів має бути чистим. Це є зона відповідальності міського голови особисто, а також міської ради. Але ми вже бачимо не один тиждень, місяць, а напевно, і рік, що системно проблема твердих побутових відходів у такому прекрасному місті, як Львів, не вирішується", – сказав він.

"Мешканці міста Львів не повинні страждати від безгосподарності і безпорадності міських чиновників", – додав Гройсман.

Голова уряду наголосив, що у міському бюджеті Львова є достатньо грошей для урегулювання проблеми. За його словами, у 2017 році бюджет розвитку міста складе 1 млрд 800 млн грн.

"З такими грошима не вирішувати проблему, я вважаю, є просто неприпустимо", – підкреслив Гройсман.

У свою чергу Синютка зауважив, що міська влада не має бачення щодо стратегії поводження з твердими побутовими відходами.

За результатами зустрічі прем'єр доручив голові Львівської ОДА провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої знайти рішення щодо забезпечення покращення ситуації.

Як повідомляв 5.ua, міністр екології розповів, хто винен у "сміттєвих бідах" українських міст

Нагадаємо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог львівського комунального підприємства "Збиранка". Нагадаємо, 20 червня 2016 року у Львівській області загорілось ще два сміттєзвалища. Відомо, що до серпня саме Київ приймав львівське сміття

Попередній матеріал
Для перехоплення російських військових літаків Японія терміново піднімала у повітря винищувачі
Наступний матеріал
Індія переміряє висоту Евересту
Loading...
На Канівщині за ніч поле перетворилось на смітник

На Канівщині за ніч поле перетворилось на смітник

В ГПУ розповіли про результати розслідування щодо посадових осіб Грибовицього сміттєзвалища

В ГПУ розповіли про результати розслідування щодо посадових осіб Грибовицього сміттєзвалища

На Сумщині поліція затримала перевізників, які намагалися ввезти 100 тонн сміття

На Сумщині поліція затримала перевізників, які намагалися ввезти 100 тонн сміття