Вахтанг Кіпіані
Вахтанг Кіпіані Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст та історик Вахтанг Кіпіані у ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо, чи може "совок" зникнути назавждиі і чому міжнаціональне примирення спинилося у сучасній Європі

"Він створив найбільший приватний музей преси, є головним редактором інтернет-порталу "Історична правда". А попри усе це встигає викладати в Українському Католицькому університеті і постійно мандрувати з презентаціями. Вахтанг вже давно перестав жити на три міста Київ-Львів-Миколаїв. Тепер він намотує тисячі кілометрів і живе на півсотні міст. Але ми його упіймали і нині почаюємо.

Поговоримо, чи справді національна пам'ять входить в конфлікт з історичною наукою і заважає державному процесу, чому історія нас наздоганяє і як впливає на візію майбутнього, чи може "совок" зникнути назавжди і чому міжнаціональне примирення спинилося у сучасній Європі. До вечора", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме  український журналіст, публіцист, історик Вахтанг Кіпіані.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 10 березня 2017 року.

Довідка

Батько був енергетиком, за національністю грузин. Мати має вірменське та ерзянське коріння, родом з Новоросійська, займалася шиттям. За деякий час після народження сина батьки розлучилися і матір з Вахтангом повернулася до Новоросійська. У грудні 1980 року сім'я переїхала до Києва, де Вахтанг і вивчив українську мову. Після закінчення школи 1989 року вступив до Миколаївського державного педагогічного інституту, на історичний факультет. Закінчив 1994 року за спеціальністю "Вчитель історії та правознавства".

Першою публікацією стала стаття, надрукована 1990 року, в підпільному виданні Народного Руху "Чорноморія". У 1992-1994 роках займав посаду головного редактора газети Миколаївської обласної організації УРП "На сторожі" . У 1996-му був призваний на строкову службу в Збройних силах України, проходив її у Центральній телерадіостудії Міноборони України, здобув звання молодшого сержанта. З 1997 року працює у різних ЗМІ. З 2010 є викладачем магістерської програми з журналістики Українського католицького університету

Нагороди та відзнаки: заслужений журналіст України (серпень 2005), найвища відзнака НРУ "За заслуги перед українським народом" II ступеня (вересень 2005), відзнака ім. Степана Бандери (січень 2010)

Вахтанг Кіпіані
Вахтанг КіпіаніFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
Берлін підтримує розширення місії ОБСЄ на Донбасі
Наступний матеріал
НАБУ почало розслідування незаконного збагачення першого заступника голови СБУ
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст LA Times Сергій Лойко у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": луганський журналіст Сергій Іванов у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": радник Авакова, журналіст Станіслав Речинський в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": донецький політолог та публіцист Станіслав Федорчук у ефірі "5 каналу" о 23:10

Німецький політолог пояснив, чому Україна має відмовитися від глорифікації ОУН та УПА

"ЗА ЧАЙ.COM": експерт з генези "путінізму" Андреас Умланд у ефірі "5 каналу" о 23:10