Страхова медицина
Страхова медицина joblist.md

В Україні запрацює Офіс пацієнта: за що відповідатиме – міністр

Читайте по-русски
Особливу увагу відомство приділятиме праву на превентивність захворюваності, доступності медичної допомоги та конфіденційності інформації

Міністерство охорони здоров'я має намір створити Офіс пацієнта для комунікації з українцями. Про це розповіла чільниця відомства Зоряна Скалецька, інформує "Новое время".

За словами Скалецької, пріоритетом роботи стане захист прав пацієнта.

"Ми створюємо Офіс пацієнта, діяльність якого буде пов'язана з тим, щоби всі звернення, всі комунікації здійснювалися не через вулицю, дзвінки, а через один структурований інструмент, точку входу. Офіс пацієнта очолить міністр. Також у ньому буде секретаріат, який організовуватиме його роботу", – пояснила вона.

Особливу увагу відомство приділятиме праву на превентивність захворюваності, доступності медичної допомоги та конфіденційності інформації, зазначила вона.

"Право вибору, в тому числі лікаря, методів профілактики, діагностики. І також право на конфіденційність, право захищеності. Право на повагу часу пацієнта. Право на допомогу, яка відповідає стандартам якості. Йдеться про протоколи, які потрібно обговорити з експертним співтовариством. Право на безпеку, на доступність сучасних технологій, зокрема, це доступність до інноваційних ліків. Право на усунення сильного болю, найбільш гостро це питання стоїть для паліативних пацієнтів. Також повинно бути приділено максимальну увагу потребам пацієнта. Право на скаргу, на відшкодування збитків", – резюмувала міністр.

Як раніше повідомляв 5.ua, нова очільниця МОЗ Зоряна Скалецька пообіцяла продовжувати реформи Уляни Супрун та розповіла про пріоритети роботи відомства.

Попередній матеріал
Кожного мецената згадають поіменно: у прифронтовій Карлівці взялися зводити міжконфесійний храм – відео
Наступний матеріал
Костянтин Єлісєєв у програмі "Інформаційний вечір" на "5 канал" – завершено

Пресконференція міністра охорони здоров'я щодо пріоритетів та найближчих планів МОЗ – відео

#ДякуюУляно: українці обурюються у Facebook, чому реформаторка Супрун йде, а Аваков залишився

Супрун зустрілася із Зеленським – розповіла, про що говорили

За три роки в МОЗ змінилося 60% складу чиновництва: Супрун розповіла про виклики

"Підкажемо пацієнту, за що не треба платити": як працюватиме 2-й етап медреформи

"Спроби вигадати нову модель приведуть до цієї самої": заступник голови МОЗ про те, чого чекати в разі зміни команди