У прифронтовій Карлівці зводять міжконфесійний храм
У прифронтовій Карлівці зводять міжконфесійний храм 5 канал

Кожного мецената згадають поіменно: у прифронтовій Карлівці взялися зводити міжконфесійний храм – відео

Читайте по-русски
Найближчими тижнями в Карлівці чекають майстрів із західної України, які складатимуть зруб

Міжконфесійний храм зводять у прифронтовому селищі Карлівка на Донеччині. До будівництва долучилися волонтери, військові та місцеві. Про таке повідомляє "5 канал".

Церкву будують зі зрубу просто на в'їзді до прифронтового селища. Для цього з Буковини до Карлівки привезли 60 тонн лісу. Споруда буде тимчасовою.

Після закінчення війни на сході її планують розібрати та перевести в інше місце. Або залишать у Карлівці, якщо цього побажають місцеві. Кожен охочий може внести пожертву на будівництво міжконфесійного храму, заплативши за один із брусів. Кожен з них буде іменним.

Найближчими тижнями в Карлівці чекають майстрів із західної України, які складатимуть зруб. Львівські митці вже виготовили іконостас і унікальні вітражі для нової церкви.

Волонтер Ігор Ященко розповів: "Є люди, які розповідають, що треба зробити ось так от, а є – які беруть і роблять це. І якраз наша команда – це люди, які беруть і роблять. Меценати, які допомагають, дають кошти на будівництво духовного прихистку, матиумуть табличку і там буде написано, що цей брус подарований таким-то таким-то. Або персоною, або якимось фондом. Частину грошей вже зібрали на це, що і дає можливість робити те, що ми робимо". 

Як повідомляв 5.UA, 25 квітня 2019 року в ОРДЛО бойовики захопили храм ПЦУ і передали його представникам РПЦ. 

Попередній матеріал
"Щоб Київ дихав": кияни написали відкритого листа до Кличка – чого вимагають
Наступний матеріал
В Україні запрацює Офіс пацієнта: за що відповідатиме – міністр