Акція 'Щоб Київ дихав'
Акція 'Щоб Київ дихав' 5 канал

"Щоб Київ дихав": кияни написали відкритого листа до Кличка – чого вимагають

До активістів вийшли представники управління екології КМДА

"Щоб Київ дихав" – із таким гаслом з десяток активістів зібралися під стінами столичної адміністрації. Нарікають на цілодобові викиди сміттєспалювальних заводів та палаючі торфовища. Кажуть, через це найбільшими районами Києва та його околицями ширяться стовпи диму та смороду. Меру міста принесли відкритого листа. Вимагають припинити забруднення. Про таке інформує "5 канал".

Учасниця акції Світлана сказала: "Ми написали відкритого листа до міського голови і тут люди, які теж прийшли підписали все. Будемо чекати якихось дій і будемо намагатися стежити... Це дуже шкідливо і так не має бути, щоб місто накривало смогом, він і так з'являється від машин, але не настільки, щоб у місті було неможливо жити". 

До активістів вийшли представники управління екології КМДА. Вони запевнили: нині працюють робочі групи екологів та рятувальників. Вони проводять заміри цілодобово, щоби виявити, де найбільш забруднені території міста і з чим це може бути пов'язано.

Вже завтра екологи мають зустрітися з мешканцями лівого берега Києва. Саме там постійно скаржаться на сморід. Фахівці мають подати, зокрема, результати своїх досліджень.

Однак чиновники наголошують, що в Києві існує більша проблема, ніж заводи, а саме – рекордна кількість автотранспорту. Тому планують обмежити в'їзд вантажівок у години пік на постійній основі.

Андрій Мальований, начальник управління екології та природних ресурсів КМДА, розповів: "Почали проводити постійний моніторинг, поливати дороги, сьогодні будемо розглядати питання стосовно обмеження в часи пік руху транспорту на певних магістралях. Нам це було вже відомо і це факт, що найбільша кількість викидів небезпечних речовин здійснюється від автомобільного транспорту". 

Як повідомляв 5.UA, у Києві збудують сміттєпереробний комплекс

Попередній матеріал
Справа Вишинського: чому засідання суду протривало кілька хвилин – відео
Наступний матеріал
Кожного мецената згадають поіменно: у прифронтовій Карлівці взялися зводити міжконфесійний храм – відео