Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька
Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька 5 канал

Обіцяє продовжувати реформи Супрун: нова очільниця МОЗ розповіла про пріоритети роботи

Читайте по-русски
Зокрема, міністерка зазначила, що ще не всі українці підписали декларації з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами

План боротьби з інфекційними спалахами, питання вакцинації дорослих та зарплата лікарів. Це одні з ключових завдань нового складу Міністерства охорони здоров’я. Про це розповіла новопризначена керівниця відомства Зоряна Скалецька.

За словами Зоряни Скалецької, найближчим часом її команда розпочне роботу над удосконаленням первинної медицини та впровадженням другого рівня медреформи. Але роботи, зізнається, ще дуже багато.

Зокрема, міністерка зазначила, що ще не всі українці підписали декларації з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Окрім цього, за словами посадовиці, нині вирішують питання і щодо фінансування медгалузі. Триває спільна робота з міністерством фінансів.

"Перше, це стосується епідемій – це розробка порядку реагування на інфекційні спалахи. Друге, це стосується вакцин. Однак у нас на сьогодні стоїть питання щодо вакцинації дорослих. Первинкою ми займаємось дуже довго, багато часу. Однак на сьогодні не все населення України покрите, і є абсолютною необхідністю зараз відпрацювати усі механізми, щоб усе населення України мало можливість, а не 28 мільйонів лише", – заявила міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

Як повідомляв 5.UA, новообрана Верховна Рада на першому засіданні в четвер, 29 серпня, проголосувала за новий склад уряду, пропонований президентською партією.

 

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують в Міноборони – завершено
Наступний матеріал
Самодіяльність заступників глави МОЗ розцінюватиметься як саботаж – Скалецька
Loading...

Богатирьову заарештували із заставою у 6 млн грн – як це було

"Її послідовники навіть не виїздили": Супрун відреагувала на повернення своєї попередниці Богатирьової

Прокуратура просить суд узяти Богатирьову під варту

Ексрадник Богатирьової може потрапити в Медичний комітет ВРУ – Устінова

Ліцензування замість атестації: МОЗ пропонує нову систему допуску лікарів до практики

Запровадження професійного ліцензування лікарів: МОЗ звітує про підсумки обговорення – завершено