Зоряна Скалецька
Зоряна Скалецька 5 канал

Самодіяльність заступників глави МОЗ розцінюватиметься як саботаж – Скалецька

Читайте по-русски
За її словами, для того, щоб зробити хорошу реформу, потрібні фахівці, які принесуть аналіз ситуації, інформацію і моделі, котрі відомі у світі

Заступники міністра охорони здоров'я мають діяти лише в рамках доручень міністра, вихід із них буде розцінюватися, як саботаж. Про це заявила міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька на пресконференції.

"Уряд приймає рішення по замах... Я зразу інформую, що вся робота всіх замів, які б не були призначені, буде здійснюватися лише за дорученням міністра без жодних власних самовільних якихось бажань. Якщо хтось із них буде робити щось поза дорученням міністра, це буде питання на рахунок того, що відбувається саботаж. Якщо у вас буде така інформація по будь-якому заму, будь ласка, надавайте", – сказала Скалецька.

Вона додала, що оскільки більше десяти років займається питаннями реформування охорони здоров'я, багатьох із них вона знає давно або про них їй розповідали "ті чи інші люди".

"Давайте подивимося на цю картину більш сучасним поглядом – це на сьогодні радники, котрі потрібні в ці хвилини, зараз, із тією інформацією, котру вони можуть принести і надати максимальну підтримку", – зазначила міністр.

Скалецька зауважила, що вона вже 20 років досліджує питання регулювання відносин в охороні здоров'я, була консультантом у міжнародних проєктах і в різних складах уряду і парламенту, працювала під час запуску паліативної допомоги в Україні.

"Для того, щоб зробити хорошу реформу, потрібні фахівці, які принесуть аналіз ситуації, інформацію і моделі, котрі відомі у світі. А далі повинен бути інструмент, який називається нормативно-правові акти, котрими ці реформи впроваджуються. Якщо вони неякісні, несвоєчасні, некомплексні, не відповідають чинному законодавству, то скільки б ми не уявляли, як виглядає реформа, ми її не проведемо. Уявлення про те, які є законодавчі потреби, які необхідні зміни і яка є відповідність імплементації до європейського законодавства у мене є, і вони напрацьовані більше ніж десять років (тому)", – підсумувала Скалецька.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Уляна Супрун і два її заступники подали заяви на звільнення.

Також дивіться фотогалерею за темою:

У зоні ООС пройшов тренінг із невідкладної медичної допомоги: як це було – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Обіцяє продовжувати реформи Супрун: нова очільниця МОЗ розповіла про пріоритети роботи
Наступний матеріал
Триває конкурс на посаду омбудсмена з захисту державної мови – включення
Loading...

Супрун і два її заступники подали заяви на звільнення

Богатирьову заарештували із заставою у 6 млн грн – як це було

"Її послідовники навіть не виїздили": Супрун відреагувала на повернення своєї попередниці Богатирьової

Прокуратура просить суд узяти Богатирьову під варту

Ексрадник Богатирьової може потрапити в Медичний комітет ВРУ – Устінова

Ліцензування замість атестації: МОЗ пропонує нову систему допуску лікарів до практики