Уляна Супрун
Уляна Супрун 24tv.ua

Супрун зустрілася із Зеленським – розповіла, про що говорили

  Читайте по-русски
  Зустріч відбулася в цієї неділі, 11 серпня

  В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що зустрічалася з президентом Володимиром Зеленським та представниками Офісу президента. За словами Супрун, на зустрічі обговорювалося продовження реформи медицини, повідомляє Цензор.НЕТ. 

  Очільниця МОЗ розповіла: "Була зустріч з президентом, з людьми з Офісу президента. Але ми загалом обговорюємо ідею, щоб трансформація (медицини – ред.) тривала далі. І це найважливіше. Це в більшості своїй зміст наших розмов: що треба робити, щоб вона далі продовжилося", – зазначила вона.

  За її словами, зустріч відбулася цієї неділі, 11 серпня.

  На запитання журналістів щодо її роботи в новому уряді Супрун відповіла: "Я думаю, що це питання до представників Офісу президента і партії "Слуга народу, бо вони ті, хто формує новий уряд".

  Як повідомляв 5.UA, раніше Зеленський записав відеозвернення щодо люстрації міністрів, нардепів та чиновників часів свого попередника Петра Порошенка, в якому заявив, що Супрун нібито "вгробила здоров'я нації і розповідає про шкоду вишневих кісточок". А голова штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявляв, що Супрун навряд чи продовжить роботу в новому уряді.

  Попередній матеріал
  Медведчука не висуватимуть віцеспікером – Рабинович
  Наступний матеріал
  Наступна Рада має напрацювати новий закон про столицю – Гройсман
  Loading...