Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5 канал

Наступна Рада має напрацювати новий закон про столицю – Гройсман

Читайте по-русски
На думку прем'єра, попередній парламент не ухвалив цього рішення через надмірну політизацію

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сподівається, що Верховна Рада IX скликання та наступний уряд напрацюють та реалізують новий закон про столицю. Про це він заявив під час засідання Кабміну в середу, 14 серпня, передає "Укрінформ".

"Окремо хочу сказати щодо реформи місцевого самоврядування. Україні потрібен, і це вже очевидний факт, новий закон про столицю, про місто Київ, де б чітко було розписано, що таке місцеве самоврядування, і були повноцінні повноваження міського голови. А з іншого боку – були повноцінно відображені повноваження державної влади. І цей баланс має бути забезпечений новим законом про столицю", – зауважив Гройсман.

З його слів, попередній парламент не ухвалив цього рішення: "Я думаю, що воно теж було заполітизованим, але все треба робити не під політику, а під країну, під інтереси українців і під ефективну систему управління".

Чільник Кабінету міністрів очікує, що новий парламент у своїй каденції напрацює відповідний документ.

"Надіюсь, що в рамках реформи децентралізації новий, європейський, ефективний закон про столицю буде напрацьований новим парламентом і урядом, і буде реалізований", – резюмував Гройсман.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Кабмін передумав розглядати звільнення Кличка.

Попередній матеріал
Супрун зустрілася із Зеленським – розповіла, про що говорили
Наступний матеріал
Нардепи мають розмовляти українською: між Рабіновичем і Геращенко сталася перепалка через мову