Станція переливання крові, Маріуполь
Станція переливання крові, Маріуполь 5 канал

В Україні вилучили з обігу небезпечний медичний виріб для обробки крові

  Читайте по-русски
  Комплект реалізовували із декларацією про відповідність із реєстраційним номером Держлікслужби, хоча вона не реєструє такі декларації

  Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками через порушення вилучила з обігу небезпечний медичний пристрій для плазмаферезу. Про це повідомили у відомстві.

  Під час проведення перевірки ТОВ "Клініка інтегрального відновлення здоров'я" служба виявила медичний виріб "Комплект одноразовий для апаратного плазмаферезу", який не відповідав вимогам Технічного регламенту. Його виробником та розповсюджувачем є ТОВ "Лікомед".

  У декларації про відповідність препарату було вказано, що медичний виріб належить до І класу безпеки і не потребує проведення процедури оцінки відповідності та є нестерильним. Натомість, у Держлікслужбі вказали, що цей медичний виріб належить до класу безпеки ІІА та є стерильним. Отже, вимагає оцінку відповідності.

  Також медичні вироби реалізовувалися із декларацію про відповідність із реєстраційним номером Держлікслужби, проте відомство не реєструє такі декларації.

  Окрім того, були виявлені інші порушення Технічного регламенту.

  Нагадаємо, 28 листопада 2019 року набув чинності закон щодо посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів. Згідно з документом, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

  Попередній матеріал
  Після дзвінків на гарячу лінію зачинили ще 15 ігрових залів
  Наступний матеріал
  В Ірані призначили наступника вбитого генерала Сулеймані
  Loading...

  Міфи про небезпеку вакцинації є елементом гібридної війни – Лапій

  Через смерть людини: в Україні заборонили серію Лідокаїну-Дарниця

  Дифтерія на Закарпатті: МОЗ перерозподілить сироватку з інших регіонів

  Супрун спіймала МОЗ на спробах закупівлі ліків за цінами, завищеними у 30 разів

  Шанс на життя: чи запрацює трансплантація органів в Україні

  "МОЗ досяг дна": біля Уряду відбувся протест через відсутність безоплатних ліків для тяжкохворих