Міф про неякісні вакцини
Міф про неякісні вакцини 5 канал

Міфи про небезпеку вакцинації є елементом гібридної війни – Лапій

Читайте по-русски
Лікар апелює до американського дослідження щодо суперечливої інформації про щеплення

Міфи та плітки про небезпеку щеплень створюють спеціально, ба більше – вони є елементом гібридної війни. Таку думку в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" озвучив голова правління ГО "Батьки за вакцинацію", доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім. П.Л. Шупика Федір Лапій.

"У 2018 році було опубліковано наукове дослідження в американському журналі громадського здоров'я. У цьому дослідженні було проведено аналіз повідомлень в мережі Twitter щодо контроверсійної інформації про щеплення. І було встановлено, що 30% інформації – міфів про вакцинацію – вони з'являються цілеспрямовано і походять з одного джерела, з одних акаунтів – це з РФ. Це один з елементів гібридної війни", – зазначив Лапій.

Він уточнив, що так, звичайно – вистачає і тих людей, які просто через брак знань готові розповсюджувати і підтримувати такі міфи – і про неякісні вакцини, і про підміну країн-виробників ліків.

"Єдиним чином можна побороти таке невігластво щодо вакцинації – це освіта медичних працівників. І через освіту медпрацівників – повернення довіри до медицини", – наголосив лікар.

Дивіться також повне відео розмови:

Читайте також: Ледь не знищили людство: страшні епідемії хвороб, які забрали тисячі життів, бо не було вакцин

Попередній матеріал
Гончаренко: Обіцяли бюджет золотої рибки, а вийшов бюджет розбитого корита
Наступний матеріал
Гончарук відреагував на рішення Бундестагу щодо "Північного потоку-2" – як оцінює
Loading...