"Ігри Нескорених": наполегливий десантник-пауерліфтер після поранення повернувся у спорт та армію

Василь Пашкевич 5 канал
На продовження циклу матеріалів про учасників Національної збірної України "Ігри Нескорених" наш наступний сюжет про колишнього бійця 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Василя Пашкевича

Він був тяжко поранений ще 2014 року, втім, після лікування не лише продовжив професійно займатися спортом, а й повернувся на службу. Чергова розповідь про незламного українського військовослужбовця.

Перед змаганнями 29-річний Василь Пашкевич намагається себе не перевантажувати. Як професійний спортсмен до "Invictus Games" готувався планово. Від грудей тисне вагу не більше 70 кілограмів. Хоча на відбірних змаганнях "Ігри Нескорених" переміг з удвічі більшою вагою. Каже, перед вирішальним етапом у Торонто насамперед необхідна психологічна підготовка: "Я даю тиждень відпочити своїй нервовій системі і підготувати її до змагань".

Василь – колишній боєць 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був поранений ще наприкінці червня 2014-го під час рейду на Савур Могилу: "Підрозділ потрапив у засідку, внаслідок чого я отримав осколкове поранення. Пробило каску на голові, розбило повністю каску, так що завдяки волонтерам я залишився живий".

Після поранення довго на лікарняному ліжку Василь Пашкевич не влежав. Тільки-но зміг самостійно ходити, одразу повернувся у спорт та до війська. Нині несе службу в окремому полку Президента. Каже: "Руки-ноги цілі, живий, все нормально, далі служимо. Стрибати з парашутом вже не можу, переключився на інший рід діяльності, пішов на підвищення".

Наполегливість Василя вражає і його товаришів, з якими пліч-о-пліч готувався до Міжнародних змагань. Впевнені, український військовослужбовець-пауерліфтер у Канаді покаже високі результати.

Євген Олексенко, резервіст Національної збірної України "Ігри Нескорених" запевняє: "Бажання, тренування, наполегливість і результат. Все це в нього є, він всього цього досяг. Я вважаю, що перемога буде за нами – у цьому виді спорту точно".

Наталка Коцкович, Руслан Альмухамедов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Порошенко та "найкраща гвардія України": відкрите тренування збірної "Invictus Games" – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ціною дитячих життів": все, що відомо про пожежу у таборі "Вікторія"
Наступний матеріал
"Ігри Нескорених": Історія екс-бійця, який повернувся у великий велоспорт попри важку травму хребта
Loading...