"Ігри Нескорених": Історія екс-бійця, який повернувся у великий велоспорт попри важку травму хребта

5 канал
На завершення циклу матеріалів про учасників Національної збірної України "Ігри Нескорених", остання, 15-та розповідь про незламного героя – бійця 30-ї механізованої бригади Сергія Молодіда

Чоловік попри отриману на війні травму хребта продовжив займатися велоспортом, пройшов відбірні змагання "Ігор Нескорених" і вже незабаром представить українську збірну у Торонто. Завершальна розповідь циклу – далі від журналіста "5 каналу" Наталки Коцкович.

Він повертається з чергового тренування. На своєму двоколіснику спортсмен щодня долав 100-150 кілометрів. Щоправда, сьогодні в Сергія Молодіда так зване специфічне заняття. Перед змаганнями проїжджає зовсім невеликі дистанції.

Чоловік пояснює: "В Торонто гонка з роздільним стартом на час. Спортсменам необхідно буде якомога швидше подолати дистанцію в 11 кілометрів".

Колишній боєць 30-ї механізованої бригади ніс службу біля Світлодарської дуги. Там же і зазнав серйозної травми хребта. Тривала реабілітація і заборона лікарів на навантаження, Сергія не зупинили. Розповідає, до війни 10 років професійно займався велоспортом, тому вирішив повернутися до звичного способу життя.

Сергій згадує: "Мені було важкувато, якщо чесно. Я фактично не їздив на велосипеді і постійно це супроводжувалось якимись ускладненнями. Потому поставив вдома дошку Євмінова, пройшов спеціальний курс по лікуванню хребта, і з того часу справи пішли тільки на краще".

Увесь час, каже Сергій Молодід, головною його підтримкою були найкращі друзі. На змаганнях у Торонто, зізнається Сергій, звичайно, мріє про перемогу, однак переконаний, важливішим є результат.

Результат треба показати такий, за який не буде соромно. Тому що переможців і переможених – їх мільйони, якщо ми кажемо про спорт. Не всі виграють, не всі програють. Але найважливіше, які ти зусилля вкладаєш в це, в процес підготовки, і наскільки ти будеш боротися до кінця, до фініша за свій результат.

І сьогодні, 23 вересня, у Канадському Торонто урочисто відкриваються  Міжнародні змагання "Інвіктус геймс". У них беруть участь поранені та травмовані військовослужбовці з 17-ти країн світу. Україна змагатиметься уперше. І вже, завтра, 24 вересня, розпочнуться перші забіги з легкої атлетики. 5 канал разом із усією Україною підтримує та вболіває за нашу Національну збірну.

Наталка Коцкович, Антон Андрющенко, "5 канал"

Попередній матеріал
"Ігри Нескорених": наполегливий десантник-пауерліфтер після поранення повернувся у спорт та армію
Наступний матеріал
На межі екологічної катастрофи: За місяць Донеччина може залишитися без питної води
Loading...