"Неодмінно стану першим": історія бійця АТО, життя якого поділилося на "до" і "після"

5 канал
"5 канал" продовжує розповідати про членів національної збірної, які вже менш ніж за два тижні представлятимуть Україну на Міжнародних змаганнях у Торонто. Кожна розповідь циклу – це історія про військового, який попри тяжкі поранення на фронті зумів повірити у власні сили та досягти результатів у спорті

Четверта розповідь присвячена колишньому військовослужбовцю 51-ї бригади Збройних сил України. Після поранення він знайшов у собі сили не лише жити повноцінним життям, а й став одним із кращих спортсменів України.

Для 29-річного лучанина Сергія Торчинського війна стала буквально точкою відліку. Каже, що життя поділилося на "до" і "після", а зазнавши поранення – й поготів. Коли на межі життя і смерті, каже Сергій, тримається за будь-яку можливість, щоб вижити.

Боєць 51-ї бригади служив на сході від травня 2014 року, а вже за два місяці із початком ескалації зазнав осколкового поранення в шию.

"Я перебував буквально у самому окопі. Міна впала десь за метр – недалеко з одного боку, а рикошет пішов від стіни", – згадує учасник Національної збірної України "Ігор Нескорених" Сергій.

5 канал

Терористи обстрілювали позиції українських армійців на Савур-Могилі кілька годин, тому пораненого Сергія довго не могли евакуювати. І вже пізніше медики в один голос визнали, що він народився у сорочці. Адже осколок, потрапивши в шию, не пошкодив життєво важливі органи.

Одужавши, боєць, який ніколи не займався спортом, вирішив поліпшити свої фізичні дані і пройти відбір "Інвіктус Геймс" ("Ігри Нескорених").

"Дуже багато людей, які говорять: "Я не спортсмен". Так і я ж не спортсмен, я перед тим (пораненням) нічим не займався. Чесно кажучи, теж не ставив таких великих сподівань, що пройду, тому що я розумів, що дуже багато поранених", – каже військовий.

Утім, Сергій Торчинський став одним із кращих з-понад сотню ветеранів. Він пройшов відбір, і більш як півроку поліпшує навички зі штовхання ядра. Тепер армієць запевняє: неодмінно стане першим у Торонто.

Свою перемогу вже вирішив кому присвятити: " Майбутній дружині Наді. Надійка, яка буде дивитися вдома, переживати за мене".

Наталка Коцкович, Михайло Третяк, "5 канал"

Попередній матеріал
"Ігри нескорених": історія бійця АТО, що "народився у сорочці" та вилікувався спортом
Наступний матеріал
"Ігри нескорених": історія про капітана збірної України та командира батальйону "Січ"
Loading...