Павло Мамонтов
Павло Мамонтов 5 канал

Історії нескорених: екс-боєць "Азову", попри десяток операцій, не втратив жаги до життя

На початку 2015-го року Павла Мамонтова поранили під Гранітним, однак, незважаючи на важкі операції і тривалу реабілітацію, хлопець здобув освіту, одружився, активно займається спортом і навіть мріє про власну справу

Учасник Національної збірної України "Ігри нескорених", колишній боєць полку "Азов" Павло Мамонтов пережив до десятка операцій в Україні та за кордоном, був на межі ампутації кінцівки, але одужав та продовжує активно займатися спортом та навчатись.

Павло пригадує історію поранення, якого зазнав на початку 2015 року під Гранітним. Міна, що вибухнула неподалік позиції, забрала життя двох побратимів, ще шістьох – тяжко поранила.

"Мене відкинуло хвилею і уламками, роздробило мені кістки в передпліччі, повиривало мені шматки м’яса, подробило нерви, по нервах пройшлось", – розповів хлопець.

Про поранення Павло не хотів розповідати батькам. Від дівчини приховати не вдалося. Через штаб вона дізналася адресу лікарні та якнайшвидше приїхала до коханого.

"Там в лікарні ми вирішили, що коли я повернусь в Київ – ми одружимось. Тому ці думки про якісь весільні турботи виводили мене з поганого стану, ми вже міркували про щось хороше", – пригадує екс-боєць "Азову".

Після кількох операцій підготовку до весілля довелося відкласти через запальний процес. Лікування продовжили у Франції. Уже після повернення, попри складне лікування, військовий вирішив, якщо не фізично, то хоча б психологічно повертатися до життя.

"Отримав диплом військового психолога, після цього якісь проекти, навчання десь якісь бізнес-школи, я поступив на другу вищу освіту в УКУ. Тому якось не було часу, і до спорту не поспішав повертатися", – зауважив він.

Велоспорт сам прийшов у життя Павла. Каже, власна непосидючість привела на відбіркові змагання "Інвіктус-Геймс". Свою перемогу в Торонто Павло Мамонтов присвятить найріднішій людині, яка у найтяжчі часи була поруч і підтримувала, – дружині.

Уже після змагань у Канаді Мамонтов хоче продовжити навчання, відвідати безліч курсів та тренінгів. А з часом відкрити з дружиною власну справу.

Наталка Коцкович, Владислав Каретник, "5 канал".

Порошенко та "найкраща гвардія України": відкрите тренування збірної "Invictus Games" – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ілля Ківа: "Азаров поїхав, але залишив замість себе Мураєва"
Наступний матеріал
Окупанти вдарили із мінометів: українські бійці відкривають вогонь у відповідь
Loading...

Герой "Ігор нескорених": "Весь час на лікарняному ліжку мріяв про басейн"

"Ігри нескорених": історія бійця АТО, що "народився у сорочці" та вилікувався спортом

"ЗА ЧАЙ.COM": відкривач "Ігор нескорених" для українських ветеранів Річард Гарейчук в ефірі "5 каналу" о 23:10

"Боронять ціною життя": у Києві відкрили мультимедіа мартиролог загиблих воїнів – ФОТО

Спецрепортаж: як минула ніч на передових позиціях під Чермаликом

На Одещині спаплюжили стенд зі світлинами Героїв АТО та Небесної Сотні