Invictus Games: Team Ukraine / Facebook

Їх енергетикою можна було б стадіон освітити: останні приготування українців до "Invictus Games"

Наразі спортсмени працюють в основному над технікою виконання вправ, а силові навантаження – поступово зменшують

Останні приготування перед великим стартом. 30 представників від України провели фінальне тренування перед відправленням на міжнародні спортивні змагання поранених військовослужбовців "Ігри Нескорених" у Торонто. Стежила за незламними духом кореспондент "5 каналу" Діана Наконечна.

"Працьовитості і жаги до перемоги хлопцям не займати. Здається, що їхньою енергетикою можна було б освітити НСК "Олімпійський", – так охарактеризувала кореспондент стан українських спортсменів.

Налаштовані лише на перемогу, але головне, як кажуть вони самі – гідно представити Україну, показати свої власні результати, викластися "на повну".

Фінальне відкрите тренування збірної проходило на спортмайданчику Центрального спорт-клубу ЗСУ. Хлопці кажуть, що наразі працюють в основному над технікою виконання вправ, а силові навантаження – поступово зменшують. Загалом до змагань готуються вже 5 місяців – щодня, крім неділі, по кілька годин. Усі учасники змагань були в АТО, усі отримали там тяжкі поранення – загалом 30 чоловік (29 хлопців і Катерина-лучниця).

Вилітають в Торонто за тиждень – 21 вересня. Тож нині тривають фінальні тренування. Спортсмени кажуть, що їхнє завдання – не лише показати гарний результат, але й уникнути повторних травмувань. Змагатимуться поранені бійці у шести дисциплінах: атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, велоспорт на шосе та веслування на тренажерах.

Україна вперше братиме участь у міжнародних змаганнях. Турнір триватиме з 24 по 30 вересня та об'єднає понад 550 поранених бійців із 17 країн.

Порошенко та "найкраща гвардія України": відкрите тренування збірної "Invictus Games" – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В умовах окупації Україна не може захистити кримських татар - Джапарова
Наступний матеріал
Поїде в найбільші бібліотеки світу: в Естонії почали друкувати українську "Книгу добра"