Епіфаній і Філарет
Епіфаній і Філарет glavred.info

Апеляційний суд продовжив ліквідацію УПЦ КП

  Читайте по-русски
  Суд повністю став на бік Міністерства культури і ПЦУ

  Шостий апеляційний адміністративний суд Києва скасував попередні рішення Окружного адмінсуду (ОАСК) про задоволення позову Київської патріархії УПЦ КП до Міністерства культури України про заборону ліквідаційної комісії здійснювати дії, що стосуються майна Київської патріархії УПЦ КП.

  "Суд скасував усі заборони щодо дій ліквідаційної комісії", – сказав агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрій Юраш.

  Також про це повідомляє видання "Релігійно-інформаційна служба України", де нагадали, що в приміщення суду сьогодні увірвалися прихильники Філарета.

  "Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 11 листопада, попри тиск з боку прихильників владики Філарета, які штурмували суд, розтрощили двері, меблі і побилися з правоохоронцями. Суд вирішив скасувати попередню ухвалу щодо забезпечення позову, тобто повністю став на бік Міністерства культури і Православної церкви України", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, в Мінкульті у травні заявили, що інформація про нібито відновлення діяльності в Україні такого релігійного об'єднання як Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП) не відповідає дійсності.

  Своєю чергою, предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) Митрополит Епіфаній видав указ, згідно з яким документи від імені релігійного об'єднання "Українська Православна Церква Київського Патріархату", видані після 30 січня 2019 року, є недійсними.

  Філарет, своєю чергою, вирішив звернутися в Окружний адміністративний суд.

  На початку вересня суд Києва своїм рішенням призупинив ліквідацію УПЦ КП до розгляду по суті її позову до Міністерства культури України.

  Попередній матеріал
  "Слуга народу" має дві абсолютно різні ідеології – експерт
  Наступний матеріал
  Вбивство адвоката у справі Вороненкова: Пархоменко першим почав стрілянину – правоохоронці
  Loading...

  Одіозний окружний адмінсуд призупинив ліквідацію УПЦ Київського Патріархату – як відреагували в ПЦУ

  Окружний адмінсуд відкрив справу за позовом Філарета

  Про дисципліну та наслідки, або Як Синод ПЦУ покарав Філарета

  Священника, який приєднався до "собору Філарета", відсторонено від служіння в ПЦУ – документ

  Філарет не матиме більше жодних повноважень у рамках ПЦУ – Зоря

  "Помісний собор" УПЦ КП: хто і навіщо приїхав до Філарета – включення