Патріарх Філарет
Патріарх Філарет Фото "Главком"

Окружний адмінсуд відкрив справу за позовом Філарета

  Читайте по-русски
  Разом із позовною заявою в суд надійшло клопотання про забезпечення позову, де позивач просив негайно зупинити дію оскаржуваного наказу в частині втрати чинності наказів Міністерства про статути УПЦ КП

  Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Української православної церкви Київського патріархату до Мінкульту щодо скасування наказу про втрату чинності статутом релігійної організації "Київська патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату".

  Про це повідомляє прес-служба суду.

  Зазначають, що справу розглядатимуть у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін та без проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

  Разом із позовною заявою в суд надійшло клопотання про забезпечення позову, де позивач просив негайно зупинити дію оскаржуваного наказу в частині втрати чинності наказів Міністерства про статути УПЦ КП.

  Як повідомляє суд, дану заяву залишили без задоволення, оскільки позивачем не доведені та документально не підтверджені обставини, які вказували би на очевидну небезпеку заподіянню шкоди його правам, свободам, інтересам, та які б унеможливили їх захист без вжиття відповідних заходів до ухвалення рішення у справі. Окрім того, в матеріалах справи відсутні докази та підтвердження того, що невжиття заходів до забезпечення позову якимось чином може ускладнити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

  Нагадаємо, в Мінкульті у травні заявили, що інформація про нібито відновлення діяльності в Україні такого релігійного об'єднання як Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП), не відповідає дійсності.

  Своєю чоргою, предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній видав указ, згідно з яким документи від імені релігійного об’єднання "Українська православна церква Київського Патріархату", видані після 30 січня 2019 року, є недійсними. 

  Попередній матеріал
  Українській мові у навчанні – бути: Конституційний суд визнав закон "Про освіту" конституційним
  Наступний матеріал
  Порошенко з командою "ЄС" вирушає до Страсбурга, аби сформувати групу друзів України в оновленому Європарламенті
  Loading...

  "Молімося за його здоров'я": Зоря прокоментував інтерв'ю Філарета на "Россия-24"

  Семимильними кроками несемося в "об'ятія браццкава нарота" – Сарган про події в Україні

  Філарет прокоментував рішення Священного Синоду ПЦУ – включення

  Усі парафії та монастирі Київського патріархату віднині підпорядковані ПЦУ – включення після брифінгу

  Філарет втратив канонічні права та обов'язки з управлінням Єпархії – рішення Синоду ПЦУ

  У Києві триває Синод ПЦУ без Філарета – включення з території Софії Київської