Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко з командою "ЄС" вирушає до Страсбурга, аби сформувати групу друзів України в оновленому Європарламенті

  Читайте по-русски
  Однією з ключових тем зустрічей буде посилення тиску на Росію

  17 липня команда "Європейської солідарності" на чолі з Петром Порошенком вирушає до Страсбурга для проведення стратегічних переговорів із європейськими партнерами. Про це лідер партії, п'ятий президент України Петро Порошенко заявив, виступаючи перед громадою міста Броди на Львівщині, йдеться на сайті політсили

  За інформацією "ЄС", у цей день  відбудеться перше засідання новообраного Європарламенту, де оберуть вище керівництво Євросоюзу.

  "Україна повинна чітко захищати власні позиції на зовнішньополітичній арені і забезпечити повне збереження міжнародної коаліції на підтримку цілісності і незалежності нашої держави. Представники України мусять уже в перший день роботи Європарламенту сформувати потужну групу союзників серед європейських депутатів та нових очільників ЄС", – сказав Порошенко.

  Він додав: "Ми маємо тримати санкції, маємо забезпечити міжнародний захист, тому завтра я зі своєю командою – з Іванною Климпуш-Цинцадзе, з Іриною Геращенко летимо до Страсбургу. Там буде перше засідання новообраного Європейського парламенту. Обрання керівництва ЄС – голови Єврокомісії, президента Європейської Ради, наступного представника з зовнішньої політики і президента Європейського парламенту. Тому ми маємо бути там і сформувати в новому парламенті групу друзів України, на яких ми можемо спиратися і розраховувати".

  Однією з ключових тем зустрічей буде посилення тиску на Росію з вимогою негайного виконання рішення Міжнародного трибуналу з морського права, аби українські моряки якнайшвидше повернулись додому.

  Беззаперечна перемога України у міжнародному суді, яка стала можлива завдяки рішучим діям команди "ЄС", дає підстави очікувати швидкого звільнення українських захисників без будь-яких умов з боку Кремля, наголосив Порошенко.

  Політик додав: "У четвер ми очікуємо рішення нового Європарламенту з вимогою до Росії щодо звільнення наших хлопців – моряків, які були захоплені в полон під час акту агресії в Керченській протоці з боку Російської Федерації. Сьогодні, коли ми маємо наказ Міжнародного трибуналу в Гамбурзі, який зобов’язав Росію негайно звільнити наших моряків – я з оптимізмом дивлюся в майбутнє. Наші хлопці на 90% дуже швидко мають опинитися вдома. Це – результат нашої боротьби". 

  Як повідомляв 5.UA, раніше Петро Порошенко наголосив, що "Європейська солідарність" іде в парламент не заради посад

  Попередній матеріал
  Окружний адмінсуд відкрив справу за позовом Філарета
  Наступний матеріал
  Закон не загрожує міжнародному миру і є особистою справою України – Франція на Радбезі ООН
  Loading...