Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

"Європейська солідарність" іде в парламент не за посадами – Порошенко

  Читайте по-русски
  За словами лідера партії, політсила також уже має кандидатуру на місце прем'єра

  У наступному складі парламенту, який буде сформований після виборів 21 липня, партія "Європейська солідарність" буде, перш за все, відстоювати стратегічні інтереси українського народу, захищати європейські та євроатлантичні перспективи нашої держави. Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко.

  "Європейська солідарність" має одного надійного союзника, союз із яким ми точно ніколи не порушимо – це є український народ. Цілі, програма, мета, задля якої ми йдемо в парламент, абсолютно чіткі: захистити майбутнє України, захистити перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції. Причому, це не просто гасло, не меседж у соціальних мережах – це чітке завдання. У 2023-му році мають бути подані заявки на членство в Євросоюзі, план дій щодо членства в НАТО. У грудні цього року ми маємо включити це питання у порядок денний саміту НАТО", – зазначив Петро Порошенко.

  Лідер "Європейської солідарності" наголосив, що партія йде у Верховну Раду не задля посад, а задля захисту європейського шляху України, при цьому команда готова взяти на себе відповідальність на будь-якому найскладнішому напрямку державного управління,  зокрема, очолити Уряд – заявив Порошенко. 

  "Європейська солідарність" має кандидатуру прем’єра. Вона достойна, з моєї точки зору. Це найкраща кандидатура, і ми готові будемо її запропонувати після того, як буде визначений склад Верховної Ради", – повідомив Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Матір драконів по-українськи: металеву Дейенеріс Таргарієн створив коваль із Рівненщини – відео
  Наступний матеріал
  В Україні затвердили нову концепцію розвитку англійської мови в університетах – подробиці
  Loading...

  Герой України Забродський іде з Порошенком до парламенту – оголошено першу 10-ку

  Порошенко озвучив головну мету партії "Європейська солідарність" і дав прогнози

  Пік підготовки до виборів: ЦВК передала майже 450 тисяч бюлетенів за кордон

  Чи робить щось наше МЗС та президент, аби фільм Стоуна не показали у понад 50-ти країнах – Стерненко про можливі загрози

  У Зеленського заявили, що Виборчий кодекс ухвалили з порушенням регламенту

  Вартість та процес друкування виборчих бюлетенів показали в ЦВК – відео