Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук 5 канал

У Зеленського заявили, що Виборчий кодекс ухвалили з порушенням регламенту

Читайте по-русски
Стефанчук заявив, що "кодекс практично ніхто не бачив і не читав", тому ще невідомо, чи буде президент підписувати документ

Новий Виборчий кодекс був прийнятий із порушенням регламенту – таку заяву зробив представник президента України у парламенті Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу "1+1".

Тому поки не відомо, чи буде підписувати проголосований документ президент Володимир Зеленський. Він ще має з ним ознайомитися. Окрім цього, Стефанчук зауважив, що до документа спрямували 4,5 тис. правок – і народні депутати їх розглянули. Однак, із його слів, не з усіма ознайомилися.

"Я знаю Виборчий кодекс, я знаю 4,5 тис. правок до нього, а за що голосували ви, я не знаю. Безперечно, ми проаналізуємо, бо ми вже зараз бачимо порушення регламенту при прийнятті цих речей", – заявив представник президента.

Як повідомляв 5.UA, напередодні Верховна Рада прийняла в цілому Виборчий кодекс із системою відкритих списків. Проєкт Виборчого кодексу (№3112-1), запропонований Андрієм Парубієм, Олександром Черненком та Леонідом Ємцем, пройшов перше читання ще 7 листопада 2017 року. Цим документом пропонується застосувати виборчу систему, яка дозволяє персоніфікувати голосування ("відкриті" списки кандидатів) із запровадженням регіональних виборчих округів.

Попередній матеріал
Після 4 років пошуків: на Львівщині археологи розкопали церкву XII століття
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – завершено
Loading...