telegraph.co.uk

В Україні затвердили нову концепцію розвитку англійської мови в університетах – подробиці

  Читайте по-русски
  Частину профільних дисциплін пропонують зробити англомовними і проводити регулярні "скрінінги знань"

  Прес-служба Міністерства освіти й науки України повідомила, що МОН затвердило концепцію розвитку англійської мови в університетах України. Відтепер володіння англійською мовою на рівні не менше В1 стане обов'язковою умовою для вступу, В2 – для випуску.

  Слід зазначити, що частину профільних дисциплін пропонують зробити англомовними і проводити регулярні "скрінінги знань", зокрема, ввести обов'язкове ЗНО з іноземної мови після бакалаврату.

  У міністерстві планують, що з 2023 року всі абітурієнти будуть проходити обов'язковий "скрінінговий" тест із англійської мови для визначення рівня.

  "Якщо рівень вступника нижче В1, це не позбавляє його права брати участь у конкурсі на вступ на вищу освіту у звичайному режимі. Але такі абітурієнти до початку навчального року (до 1 вересня або до 1 жовтня) мають пройти мовний інтенсив для досягнення рівня В1", – йдеться у тексті повідомлення.
  У МОН наголошують, що буде забезпечуватися рівний доступ до цього мовного інтенсиву для досягнення рівня В1 (очний і дистанційний).

  Серед іншого, зазначається, що в середньостроковій перспективі за 5-7 років планується замінити випускний іспит обов'язковим стандартизованим єдиним вихідним (кваліфікаційним) іспитом з англійської мови для всіх студентів бакалаврату.

  Концепція також рекомендує ВНЗ включити оцінювання якості викладання англійської мови окремим пунктом у своїй системі внутрішнього забезпечення якості освіти закладу.

  Як повідомляв 5.UA, для випускників 11-х класів шкіл із угорською та румунською мовами навчання буде встановлено адаптивний поріг із державної підсумкової атестації (ДПА) у формі ЗНО з української мови.

  Попередній матеріал
  "Європейська солідарність" іде в парламент не за посадами – Порошенко
  Наступний матеріал
  З понад 400 об'єктів, що належать компанії Коломойського, зняли арешт
  Loading...

  "Йдеться про національні символи": "ЄС" підтримала вимоги студентів КНУ про недопуск Портнова

  "Портнов, пора в Ростов": як проходить студентський протест біля КНУ – включення

  Студенти КНУ ім. Шевченка готуються протестувати проти Портнова – їм уже погрожують

  Професор кафедри конституційного права: Портнову дозволили викладати студентам університету Шевченка

  Більшість були на війні: понад 600 випускників Університету оборони отримали диплом магістра – включення

  Одеський медуніверситет захопили рейдери, – Супрун