Портнов фото ТСН

"Йдеться про національні символи": "ЄС" підтримала вимоги студентів КНУ про недопуск Портнова

Читайте по-русски
У партії вважають, що сама причетність Портнова до діяльності кафедри конституційного права – ганьба для української освіти

Партія "Європейська солідарність" заявила, що підтримує вимоги студентів, викладачів, випускників Київського національного університету імені Тараса Шевченка до керівництва вишу – про недопущення одіозного діяча епохи Януковича Андрія Портнова до викладання у виші.

"Партія вважає, що сама причетність Портнова до діяльності кафедри конституційного права юридичного факультету є ганьбою для української освіти загалом і Київського національного університету, де працювали Т. Шевченко, М. Максимович, М. Драгоманов, М. Костомаров і багато інших видатних українців", – заявили у прес-службі політсили.

І наголосили: "Ми підтримуємо всі вимоги учасників акції та закликаємо всіх небайдужих громадян прийти і захистити честь та гідність української вищої школи без будь-якої партійної символіки, адже йдеться про національні символи".

Нагадаємо, колишнього заступника голови Адміністрації Януковича поновили на посаді професора університету Шевченка, яку він займав до 2014 року, що викликало значне обурення в суспільстві.

Попередній матеріал
Під Золотим російські окупанти змінили тактику – гатять з протитанкових керованих ракет
Наступний матеріал
ДБР проводить обшуки в МОЗ – міністерство само запросило силовиків
Loading...