Ні Портнову в КНУ!
Ні Портнову в КНУ! 5 канал

"Портнов, пора в Ростов": як проходить студентський протест біля КНУ – включення

Читайте по-русски
До акції студенти підготували звернення до ректора Леоніда Губерського

Акція протесту в ці хвилини триває біля Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студенти обурені поверненням на роботу колишнього заступника Адміністрації Президента Януковича – Андрія Портнова. На місці перебуває кореспондент "5 каналу" Петро Троць.

Студенти вимагають від керівництва вишу скасувати наказ про працевлаштування Андрія Портнова в КНУ та вибачитися за цей крок. Збиратися протестувальники почали близько 18:30. Приходять з плакатами на зразок "Портнов, пора в Ростов" і припущеннями, що наступним проректором буде сам "легітимний".

"Першочергова мета – це скасування наказу про призначення Андрія Портнова професором кафедри конституційного права. Також, як ми висвітлюємо це в нашому звернені, – публічно вибачитися за цей інцидент. Тому що ректор КНУ допустив дуже велику помилку, призначивши цю людину професором", – зазначив студент Андрій Кульбаба.

"Я не став би зводити до друг/ворог – нема рішення суду, то це дискусійно та суб'єктивно. А от та річ, що репутація Київського національного університету зазнала і, мабуть, ще зазнає втрат унаслідок цих дій. Можливо, непоправних. Це для мене беззаперечно. Тому я й вийшов", – розповів співробітник університету Денис.

До акції студенти підготували звернення до ректора Леоніда Губерського з відповідними вимогами.

Нагадаємо, напередодні заступника глави Адміністрації Президента Януковича – Андрія Портнова – знову прийняли на роботу на кафедру конституційного права юрфаку КНУ ім. Шевченка.

Попередній матеріал
Убивство 11-річної Дар'ї Лук'яненко на Одещині: відтворюємо хронологію подій
Наступний матеріал
Окрім наших студентів, ніхто Портновим не зацікавився: експерт припустив, чому посадовці не реагують на повернення опальних політиків