Валерій Гончарук
Валерій Гончарук 5 канал

Окрім наших студентів, ніхто Портновим не зацікавився: експерт припустив, чому посадовці не реагують на повернення опальних політиків

Читайте по-русски
Хотілося б так само почути позицію нової влади

Студентська акція протесту проти поновлення Андрія Портнова на посаді професора університету Шевченка матиме успіх, якщо буде масовою. Про це в студії "5 каналу" розповів політичний експерт Агентства моделювання ситуацій Валерій Гончарук.

"Чи можна це питання вирішити в такий спосіб? Напевне, шляхом тиску і певних акцій це можна зробити можна. Я не думаю, що керівництво Шевченка буде змінювати своє рішення, зважаючи на те, що є судове рішення. Можливо, цей тиск призведе до позицій самого Портнова", – припустив Гончарук.

 Експерт вважає, що більшою є проблема того, що нікого, крім студентів, така ситуація не обурила.

"Проблема в тому, що, окрім наших студентів, українських, ніхто Портновим не зацікавився. Не зацікавилась ні Генеральна Прокуратура, ні інші правоохоронні органи. Виходить так, що протягом п'яти років "велися якісь наклепи, напевно, на Портнова". Завтра повернеться Арбузов, повернеться Азаров, Олійник, Янукович і всі інші. І так само, що, студенти будуть організовувати ці акції?" – сказав експерт.

Гончарук додав, що суспільство мало б почути позицію нової влади.

"Хотілося б так само почути позицію нової влади. Чи вони вітають повернення так званих політемігрантів, чи вони, ці політемігранти, вже частина нової команди, чи, все ж таки, вони намагаються від них дистанціюватися?" – запитав Гончарук.

Повне відео розмови з експертом можете переглянути тут: 

Нагадаємо, колишнього заступника голови Адміністрації Януковича поновили на посаді професора університету Шевченка, яку він займав до 2014 року, що викликало значне обурення в суспільстві.

Також дивіть фото за темою:

"Stop реванш!": студенти вимагають не призначати Портнова на посаду професора – ФОТО

кну
/
кну
кну
/
кну
кну
/
кну
кну
/
кну
кну
/
кну
кну
/
кну
кну
/
кну
кну
/
кну

Попередній матеріал
"Портнов, пора в Ростов": як проходить студентський протест біля КНУ – включення
Наступний матеріал
Ганна Гопко в програмі "Інформаційний вечір" – трансляція
Loading...