ДБР
ДБР znaj.ua

ДБР проводить обшуки в МОЗ – міністерство само запросило силовиків

Читайте по-русски
Перевіряють факт можливого привласнення бюджетних коштів

У будівлі Міністерства охорони здоров'я проводять обшуки працівники Державного бюро розслідувань. Про це "5 каналу" підтвердили у прес-службі бюро.

Кажуть – перевіряють факт можливого привласнення бюджетних коштів. У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що самі запросили правоохоронців.

"5 квітня ДП "Державний будівельний центр Міністерства охорони здоров'я України" оголосило тендер на розбудову Національного інституту раку з очікуваною вартістю майже 2,5 млрд грн. Ознаки потенційних порушень виявив проект "Наші гроші", проаналізувавши тендерні умови. Це підтвердив внутрішній аудит державного підприємства, який провело міністерство. МОЗ України звернулося до уповноважених органів, щоби перевірити ці факти і підготувало звернення до правоохоронних органів", – мовиться в заяві МОЗ.

"Наразі досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Міністерства охорони здоров'я України, діючи за попередньою змовою зі службовими особами державного підприємства та службовими особами інших приватних підприємств, привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах. Наразі триває досудове розслідування", – прокоментувала речниця ДБР Анжеліка Іванова.

Нагадаємо, напередодні на Херсонщині слідчі провели одразу 13 обшуків.

Попередній матеріал
"Йдеться про національні символи": "ЄС" підтримала вимоги студентів КНУ про недопуск Портнова
Наступний матеріал
Хімікати в річці Рось: як мешканці Збаржівки оговтуються після екологічної катастрофи
Loading...